Chlapi--pomozte:)

Príspevok v téme: Chlapi--pomozte:)
hudba:)

takze prezila som s jednym chalanom (18) nadherny vecer ale na druhy den uz bol ako vymeneny..nevie mci preto ze v ten vecer sme boli opity a na druhy den uz nemal na nic odvahu..ale ja naozaj neviem co si o tom mysliet...(mam 16)...vcera sme tiez boli spolu von boli sme sa prejst ale rozpravali sme sa o takych veciach ak opred tym nez sa nieco stalo..:) skuste mi poradit co v tom asi moze byt..baby mi hovoria ze on sa asi boji mojej reakcie ze ked ma pobozka za triezva:D dakujem velmi pekne za normalne rady a odpovede:) velmi mi tym pomozete

martin55

No, vidieť, že máš iba 16 a si rozumovo nedozretá. A čo čakáš, aké rady. Podľa toho, čo si napísala ti môžem povedať len toľko,že záujem o teba nemá, lebo keby mal a bol by do teba zaľúbený, tak by sa k tebe správal trocha ináč. Radšej si zober do ruky knižky a uč sa, aby si v živote niečo dosiahla a na mužov máš čas. Sa uvedom koľko máš rokov dievča - bola si s chalanom opitá - už len z toho dôvodu by som ťa nechcel - 16 rokov a píšete zážitky ako 35 ročné štetky.

Tak ja by som ťa určite nechcel.

AdamKrt

Taktiez je mozne, ze je to nejake individum, ktore malo zaujem napr. sa vyspat s Tebou a ked to dosiahlo, stratil zaujem. Vselico je mozne. Na nejake hodnotenie je malo informacii..