Výskum - Súmrak

jancecka

ja som istého názoru ako upi, ale presne toho istého :D a tiež sa pripájam k deee :-) neviem prečo ma tento príbeh tak chytil za srdce a to až tak, že som si zaobstarala knižky a čítam :D čo som doteraz nerobila :D

upi

Rozhodne som dospelá a videla som všetky 3 čast.Mňa najviac uchvátila jednotka, potom trojka a podla mňa druhá čast bola najslabšia.Celkovo a to hlavne vďaka jednotke som si užila romantiky a zaspomínala na mladšie časy.Škoda,že nevymyslia niečo zaujímave,v podobnom štýle,ale pre staršie generácie.Bodla by vyššia dávka erotiky,ale čo už e to pre tinegerov.Niekedy je naozaj pekné troška si zasnívať a tiež si myslím,že určite existuje takýto typ chlapa.....V realite sa mi Robert nepáči,ale vo filme mal šialene sexi pohľad aj napriek tomu,že ja som o dosť staršia.Presne taký pohľad má mať muž,keď ženu naozaj miluje.......

Deee

citala aj videla, doslova ma uchvatil, film bol krasne spracovany, plny erotickeho naboja, ktory vsak ostal nezhmotneny, pribeh prijemny, skutocne nezvyknem pozerat filmy viackrat a nie som romanticka dusa, ale twilight mozem aj polnoci...

lost

No ten cely ilm bol len "utrzkovity" :D
Prave na konci, kde bola najvacsia pointa..
Dost taky "mindfuck"... ale bolo ich este viac..