Obzerá sa za inými

Príspevok v téme: Obzerá sa za inými
Priska

Mám priateľa relatívne krátko, inak je vcelku milý, ale veľmi mi ubližuje, že sa aj pri mne obzerá za inými. Nerobí to vždy keď spolu niekam ideme, ale keď ho nejaká zaujme, tak si ide krk vykrútiť, jak ideme ďalej vkuse na každom kroku sa po nej vytáča. Komentáre má asi také, že aká je to škrata, že má celulitídu (v skutočnosti samozrejme žiadnu nemá), že má nesúmernú postavu a pod. Vyberie si pritom sexicu čo vyzerá napr. ako klon Pamely Anderson ako posledne (akurát že nemá až taký extrémny hrudník), čiže je viac než jasné, že myslí úplne opak toho čo mi hovorí. Mne to ubližuje, cítim sa menejcenná, mám pocit, že hoci je so mnou, najradšej by mal nejakú sexbombu a mňa má len preto, že sa na nič lepšie nezmohol. Ja som taká úplne obyčajná, nie som škrata, aj sa občas nejakým mužom páčim, hlavne keď sa nahodím, ale napriek tomu sa nemôžem ani zďaleka porovnávať so sexicami ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z módneho časopisu. Už mi z toho tak hrabe, že mám zlý pocit aj keď vidím nejakú takú krásavicu hoci s ním nie som. Bojím sa s ním ísť von, sexíc je plné mesto, furt si má z čoho vyberať. A hoci sprvoti som pri ňom bola dosť žhavá do sexu, docela ma to prešlo, nemám na to chuť, neviem sa uvolniť, mám sklučujúci pocit že sa mu nepáčim, že ma má len tak a že si predstavuje tie bohyne z ulice. Ešte podotknem že on nie je tiež nejaký zrovna veľký krásavec, hoci si o sebe dosť myslí. Čo mám robiť?

shivan

lila300: zalezi na charaktere a povahe... niekoho neuspokojis dostatocne nicim... a vzdy bude pozerat po niecom inom...

lila300

Milá Priska,
Keby si ma videla, mozno si povies, ze som taky 80 percentny klon tej spominanej Pamely. Velke pery, kozy, dlhe blond vlasy. Ale garantujem ti, ze mozno prezivam podobne pocity ako ty. Casto som si uz vsimla, ze priatel sa nenapadko pozrie aj inde...Niekedy sa pytam sama seba na com zalezi. Ale nech ta to nevytaca, mam pocit, ze chlapi ini nebudu a vzdy ich bude lakat to, co pri sebe prave nemaju.

siisa 25

dalej mozes skusit este dalsie upravy,predlzene vlasy,3D lash mihalnice-mam som spokojna,ale zas to nieco stoji,no uvidis, ak by si chcela nieco poradit pytaj sa niesom odbornik,ale mam dobre skusenosti v tomto,a ak si chcete baby zvysit sebavedomie tak sa pozrite na celebrity bez make up tam su tie sexice,ak ste nevideli kuknite,moj nazor je ze kazda je krasna ked je upravena

siisa 25

nesmut,musis ho sokovat,skus zmeny daj si super make up,sexi sa nahod,a mozno Ti to pride blbe,ale skus blond,zacni melirom,ja som to spravila,mala som cierne vlasy,a isla som do toho je to perfektna zmena,vraj som teraz ako Barbie hehe,a to predtym nikto nechcel verit ze by som mohla byt blondina,a pasuje mi to ovela viac a mam hnede oci,krasne sa nalicim a idem,takze pokial nemas moc tmavu plet,ja mam taku bledsiu,s obocim nie je problem,mam ho natenko vytrhane a kreslim bledo hnedou ceruzkou a vypada bledo aj ked ho mam povodne tmavsie,uvidis ze budes sexica aj ty a on nebude stacit po dychu hehe,ale ak sa Ti to zda blbe tak to neber vazne co tu pisem,ale zober odvahu aspon na velku zmenu,no ale ja hovorim iba co som pre moj vyzor spravila ja,aj ked som bola vraj pekna ako bruneta,ale teraz je to lepsie a ovela,mozno aj ty budes ten pripad co ti to pristane,pokial nemas typicke crty tmavej baby tak to skus

dzaness

mne nehovori, ze som krajsia, ze som krasna, ze sa mu pacim...stve ma to, a este viac ma to stve preto, ze som mu uz xkrat povedala, ze z casu nacas to tuzi pocut kazda zena...nic sa odvtedy nezmenilo...tak a teraz mi to prislo luto...idem smutit..

silanka

aj moj mozno obcas pozrie po druhej ale urcite nie ked je pri mne a ked uz je pri mne tak iba ked sme na nete alebo cita nejake noviny a je tam nejaka baba, jeho typ tak povie, ze je pekna, alebo ze ujde alebo, ze je zlata. ale stale doda, ze som krajsia :) je lepsie ak to povie chlap nahlas,horsie by bolo keby nepovedal a pozeral sa za kazdou kozou s tym, zeby si myslel, ze hm tak tu mat v posteli ...

necitala som predosle prispevky, ale baby malo by to nas pohnut, ze sa mame o seba starat a nezanedbat sa aj ked sme v dlhodobom vztahu, aj ked pocuvame, ze sme krasne aj ked rano vstaneme.:)

a dalsia vec, muzi na tie baby na ulici pozeraju ocami, no na nas aj srdcom a to je velmi velky rozdiel, tak asi tak :) ale keby sa priatel okato otacal po inych babach chcela by som vysvetlenie.bud je kreten alebo chce tym dat najavo, ze hej rob nieco so sebou :D ale ked raz muz lubi, mal by zeny lubit taku aka je....

sun0808

dzanes,ja to mam naopak.
som blond a moj je divy za tmavymi.
ale nepozeram kam on pozera,ja sa rozhliadam po chlapoch.