ako nájsť skype?

Príspevok v téme: ako nájsť skype?
atewi

Ahojte! poradte mi: ako zistím skype na niekoho? Ak to dám v skype vyhľadávať podľa mena, tak ho nenájde. Asi môže byť pod nejakou prezývkou, alebo skratkou. Je to kvôli mojej práci, kde to súrne potrebujem. A som už doma a nemám sa koho opýtať. A dotyčného volať nemôžem. Dakujem.... a veľmi...

alzbee

Az je neviditelny a napises mu, tak mu to pride.Az je ale offline, tak mu to pride az vtedy, ked sa da online...podla toho zistis, ze mu to este nedoslo, ze sa vedla toho textu toci akoby kolecko a ked sipkou nanho ides, tak vypise, ze zatím nedoručeno..teda aspon na mojom skype to tak je-ja mam verziu 4.0

atewi

a posledná otázka: ak je niekdo na skype neviditeľný a ja som online, a napíšem mu, mne sa čo zobrazí? že správa nedoručená a bude doručená akonáhle budeme obaja online ?
a dakujem si zlatá.... teda ak ešte niekto mi v tomto poradí budem rada.

alzbee

No treba verit, ze nema viacero ludi taky isty mail, ako on:) Ked si ho pridas do zoznamu, tak jemu to pri zapnuti skype-u pride, ze si ho chces priradit do kontaktov a az si ta priradi aj on, tak len vtedy budes vidiet, ci je aj online.

atewi

tak mail som zadala a našlo mi nejakú prezývku ale bez mesta. myslíš, že je to on? nieže napíšem niekomu inému. A ešte, ak si ho dám do môjho zoznamu, on to bude vidieť, že som ho našla a zadala, ak mu nenapíšem. Len napr. by som chcela vedieť, či je za počítačom online.

alzbee

A jeho email nevies? lebo az ho nevie najst ani podla celeho mena (krstne+priezvisko), tak inak ho to nenajde, iba podla tej prezyvky...zial, ta moze byt hocjaka..cize dalej sa asi nepohnes:(

alzbee

No das, ze kontakty-novy kontakt...ale musis vediet jeho prezyvku. Zvacsa iba vtedy ti ho vyhlada. lebo sice tam pisu, ze mozes zadat aj emailovu adresu alebo jeho cele meno, no mnohi ludia sa v skype registruju iba pod prezyvkou. Ani ja som si tam nedala pre istotu email a moje prave meno...cize ti neostava nic ine, nez zistit jeho prezyvku.