Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POranzova kekutina z anelneho otvoru

ninka255

Lenka78759, aj som ich brala a tiež som mala žltú tekutinu ako píšeš nie len v stolici ale sem tam aj na nohavičkách.sú to tuky ktoré odchádzajú stolicou.pri Alli nesmieš jesť mastné jedlá a to sú aj skryté tuky ako napr. v mliečnych výrobkoch a pod.
Je to svinstvo už by som to v živote nebrala, zvoľ si inú cestu chudnutia.zmeu životného štýlu a pohyb.

slniecko:))

a je to tu! to mas z tych tabletiek na chudnutie, aj ta baba co pisala to mala z toho.. pozorne si este raz precitaj pribalovy letak, vraj tam nieco v tomto zmysle je spomenute..

lillll

ja som to raz mala taku zltkastu olejovitu tekutinu z nicoho nic.Velmi som sa bala ale opakovalo sa to asi dvakrat a zmizlo.Odvtedy zase nic,citala som ze moze byt poskodena sliznica konecnika a take veci...ja si myslim,ze som to mala z tabliet co mi predpisali.Ale asi sa uz pravdu nedozviem,snad Ti to co najskor zmizne

slniecko:))

si neodpovedala - neberies nejake tabletky, lieky, prudukty, ktore si doteraz nejedla? napriklad tabletky na chudnutie?

AdamKrt

Ale moze to byt sposobene aj stravou - napr. nesadne jedlo, alebo sa premnozi v crevach nejaka bakteria a vytvori sa viac hlienu. Trochu Ta vtedy prezenie a je dobre. Pre organizmus je take precistenie dobre.

Tak Ti staci viac tlacit, lepsie sa utierat a mas to v pohode a este s bonusom, ak si to niekedy s priatelom skusite :)

AdamKrt

Stolicu mozes mat poriadne tvrdu. Si zober, ze potom by si tlacila. Tak si mozes poskodit creva. Ono Ti to vlastne pomaha.

Ak mas toho mazadla viac, tak na zachode len viac zatlac a dobre sa poutieraj papierikom aj trochu z vnutra.

Inak mozes byt rada. Keby si robila analny styk, tak nepotrebujes velmi ani lubrikant :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

POranzova kekutina z anelneho otvoru - Fórum - ZDRAVIE.sk