Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je tu nejaká vizážistka ?

mnamka257

pokial sa nemalujes, na zaciatok si skus dat na vnutornu linku oka ciernu ceruzku-hore aj dolu.potom nanes spiralu.na licka si mozes dat bronzovy alebo broskynovy puder-v miere samozrejme, aby si nevyzerala ako marfuska z Mrazika.potom to zaklincuj jemnou vrstvou lesku na pery.a mozes ist-vela stastia

chobotnicka

marry - potrebujes upravu, ktora z teba urobi mladu slecnu namiesto dievcatka, aby ta brali vazne. (Ale zas nie ako ostarok.)
Vies, naozaj serioznu radu ako na to, v diskusnom fore nenajdes. Treba ta vidiet, az tak sa da nieco robit. Odkial si?
skus popisat, ako sa upravujes.

chobotnicka

nahodu som sem zavitala, som vizazistka - ak potrebujete poradi, pytajte sa. Najlepsie je navstivit odbornika osobne, na dialku sa da len malo.

miel711

marry, ja mam taky problem :) zafarbila som si vlasy (inak svetlohnede) samponom na gastanovu. chytilo mi to skoro na cierno. ale bol to sampon, myslela som si ze sa to vymyje.. pomaly sa to vymyvalo ale z prednych vlasov nie, tie amm do cervena. pred promociami som bola u kadernicky co s tym a spravila mi melir, kt na niektorych miestach chytil na zlto... co s tym? :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je tu nejaká vizážistka ? - Fórum - ZDRAVIE.sk