Ako na jazvy

katrin_

Na jazvy je aj CICAPLAST od značky LA ROCHE POSAY vyskušaj ja to použivam na tvar mam to len týždeň, ale tiež nemožno očakavať výsledok hned. Poradila mi to v lekarni.

Lencocek

ja ju mam uz desat rokov, mne sa pripiekli nohavice o kozu s pary, popalenina tretieho stupna, pomohol mi collagen, ale nikdy sa mi to uz neopalilo

qqq

Lencocek - tú jazvu od žehličky mám len odnedávna, ale neriešim ju - je síce dosť veľká, ale už bledne a nebude to nejaké výrazné. Ale ak ti to vadí a máš ju ešte čerstvú, resp. sa ti práve zahojila - contractubex ti pomôže, ale nečakaj, že si ho natrieš raz a bude po probléme - min. 1 mesiac natierania, čo najčastejšie počas dňa. Ja som si ho dávala na malé jazvyčky, ale staré cca. 4 ročné - samozrejame, že mi úlpne nezmizli, ale viditeľne sa zjemnili a som spokojná. Na časrstvé jazvy účinkuje veľmi dobre. Stojí cca 7 €. Tak držím palce:)

Alex33

to takú babu by som nechcel sorry. mám krásnu priateľku, má jazvu po autonehodu, ale aby zmýšľala ako ty, že by si mala dať náhodou sukňu a bolo by jej to vidieť, to teda nie. a čo. práve preto je pre nňa osobnosť a tie pipenky, čo sa im niečo stane a hneď fňukajú, to je niečo strašné. prepáč ak sa ťa to dotklo, ale mne výraža dych tvoj prístup, nie tá jazva. voláš o pomoc akoby si práve umierala.človeku niekedy rozum nad týnto stojí. ešťe šťastie, že mám takú partnerku ako mám. a tromfne milion báb bez jazvy.

Minie7

Mne zjemnilo jazvy po padoch pouzivanie Liotongelu- ale to vzdy tesne po nehode. Neviem ako to ucinkuje na starsie jazvy. Ten nie je ani drahy a odporucila mi to kozna. A potom je na to dobra aj Cicaplast z La Roche Possay, ale ta je drahsia a tu som neskusala.

qqq

Natierať contractubex alebo dermatix (ten je ale drahší, ale účinky myslím rovnaké). Používala som na jazvy na tvári. Tiež mám jazvu od žehličky na stehne a iné na rukách, ale nad tými sa vôbec nestresujem, tiež to beriem ako tetovanie zadarmo:)Niektoré jazvy sú celkom milé a pripomínajú mi niektoré situácie.

rita23

ja mam od tejto nedele asi 6 cm jazvu naruke po spalenu zehlickou. Bol to len pol sekundovy dotyk, ktory bude mat asi dozivotne nasledky. Je to akurat na tej vnutornej strane ruky, medzi dlanou a laktom, na tej bielej strane, ktora sa velmi neopaluje. Ked sa mi to upokojilo, tak som zo zartu povedala, ze mam tetovanie na cely zivot zdarma. Bohuzial taketo veci sa stavaju, ja som si na to povedala, ze su ludia, ktori su na tom ovela horsie s popaleninami alebo jazvami, tak som sa s tym docela rychlo zmierila.

A k tvojej jazve: Jazvy ti bude pripadat natolko strasna, nakolko si to budes sama pripustat. Prestan sa tym zaoberat, a uvidis, ze nikto si to ani nevsimne. Staci na to iba zabudnut.