Ako na nadmerné potenie?:O

Príspevok v téme: Ako na nadmerné potenie?:O
77Nika

Ahojte .Potím sa nadmerne a tak by som chcela vedieť či existujú nejaké krémy alebo iné prostriedky na potenie pod pazuchami.Každodenná sprcha je u mna vždy a ak treba tak aj 2x za den.Používam aj dezodoranty ale nič nepomáha.Je to skutočne nepríjemné tie potné kruhy pod pazuchami.Nepomože žiadna rexona.ani adidas nič.len to troška zmierni.Nemožem si kupovať ani sivé tričká ,lebo na tých je to vidno straše.dakujem poradte

kiki na

v antiperspirantoch je hliník, ktorý má v menšej miere zabraňovať poteniu, tým že zapcháva potné žľazy...hliník ale preníka do tela, a je to karcinogénna llátka, takže jednou s térii je, že spôsobuje rakovinu, ale u antip. je riziko zanedbatelné..... zato v Driclore je hliníka mnohonásobne viac a čiže aj tie riziká sú mnohonásobne väčšie.... a treba brat ohľad aj na to, že potenie je prirodzené, takže nie je zdravé mu zabraňovať :)

inak na zmiernenie by mal pôsobiť šalviovvý čaj, jeho pitie

a inak určite to nie je niako potvrené, ale môj osobný postreh je že odkedy som vegetarianka, potím sa menej a aj to menej cítiť

77nika

no neviem či pitie pomáha ale ya den vzpijem určite 3litre ked nie 3 a pol.ale nahoršie je že doma sa vobec nepotím ale akonáhle vídem won či v zime alebo leto začnem sa pod pazuchami veľmi potiť

zuzic

aj ja mam ten problem a je mi to luto lebo siva sa mi tak paci...ale ja som nevedela ze driclorje taky skodlivy:( tak co teda pomoze???
Nika: kolko mas rokov?