Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

...dĺžkaaaaa pindííííka.:)

Príspevok v téme: ...dĺžkaaaaa pindííííka.:)
Martaaaa,.;)

Ahojteee,chcem sa spýtať aká dĺžka alebo veľkosť penisuuuu je pre vás vyhovujúúúca holky..:D.bez hanbi,.môôôj partner má rovných 18cm a to je teda čo povedať,dokáže s tým všeliaké veci,:).vždy ma taak odrovná že dovi..sem tam mávam normálne svalovicu po tých naších výkonoch..no a keby čosi..ale ževraj aj s malým šašom sa dá narobiť velkééé divadlo,tak píšte...:D.podelte sa so mnou čo vlastní váááš chlop,..:) a nejakééé tipy,triky.::D.paa paaaaaaa

sadaso....

Mojmu partnerovi ho v nestoporenom stave ani riadne nevidno - nejakych 7 cm, ked sa postavi ma 11 ale nikdy v zivote mi nic v sexe nechybalo, uzivame si ho obaja. Nechapem, naco by ho mal mat dlhsi a preco by sme okolo toho mali robit nejake divoadlo...

ludka98

Aaale robite tu z toho nejaku vedu. Partner nepotrebuje mat nejakeho "valibuka" tam dole, aby ukojil seba aj svoju milu. Hlave, ze bude mat celkom slusnu vykonnost, to je dolezitejsie ako cm. Moj je trosku obdarenejsi, no niekedy po burlivej noci, ked ma velku vydrz, ma to uz boli. Poviem vam, nie je to nic extra prijemne. Zlata stredna priemerna cesta 15, 16 cm je v poho.

alzbee

To zas moj priatel mi ani za svet nechce povedat, aky ma...a pritom sa nema zaco hanbit, tak nechapem, co take tajnosti robi:)) a sice som mu ho videla uz milionkrat, ja to odhadnut neviem...raz mu ho nenapadne odmieram maminym krajcirskym metrom :D :D

maskrtkacmuk

moj frajer ma 15centimetroveho a taktiez je to v pohode ale jakmile nastane sucho tak to potom neni take prijemne. treba sem tam lubrikacny gelik a je to tak ako to ma byt 8) ked vsak mame robit cosi zozadu tak to je bolestive takze na take praktiky treba nieco mensie

AdamKrt

Priemerna dlzka vaginy je vraj 9 cm.Vagina je elasticka a dokaze sa natiahnut, prisposobit.

Ak je penis dlhsi, ako sa vagina dokaze normalne natiahnut, tak to moze byt pre zenu niekey neprijemne. Napr. ked robime polohu od zadu, tak rad poriadne prirazam a vtedy to uz partnerku zacne niekedy pobolievat. Takze nie vzdy je to vyhoda.

Povedal by som, ze idealne je, ked je to tak akurat. Ani velky, ani maly.

normandia69

mate problemi moj muz ma pomaly dobre ze nie 12 ale zato je poriadne hruby..a staci to lebo ako je tu napisane ze aj maly saso narobi velke divadlo,tak to plati =) a to narobi..pekne priraza vsetko..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.