kamaratstvo na dialku

Príspevok v téme: kamaratstvo na dialku
[zruseny8]

chodim do 2.rocnika na vysku do kosic. nasla som si najlepsiu kamosku z bystrice a ja som z ruzomberka. mesta su od seba vziadelene okolo 60km. bojim sa toho ze ci nase priatelstvo bude pokracovat aj po skole. velmi by som chcela, ale neviem ake to bude ked dostudujeme ak sa nam vobec podari. velmi by som chcela udrziavat s nou vztahy, ale neviem ako na to. neviete mi poradit? velmi by som chcela nejaku kamosku s ktorou by sme sa mohli stretnut aj kazdy den a pokecat. ako na intraku

[zruseny8]

vravim to aj preto ze obidve ale aj mnoohoooo dalsich to ma nastrbene. takze neviem ci sa do tretieho rocnika vobec prepracujeme. takze mozno to bude o chvilu aj aktualny problem :)
ale inak mas uplnu pravdu co si napisala.

ramirka

no radsej sa venuj pritomnosti ako rozmyslat o tom co bude po skole ved si len druhacka...a uzivaj si to ze ju mas teraz ako tu kamosku aj ked na dialku...ja som mala na vyske do druhaku tiez takuto naj naj kamosku ona bola tiez z ineho mesta , ale po druhom rocniku skolu nechala pre mna to bolo hrozne lebo sme boli ako dvojicky a sice sme si slubovali ze sa budeme ozyvat informovat sa ..a teraz vysoku koncim a ani neviem poriadne co je s nou..ozve tak mozno raz za pol roka aj to jednou spravou z ktorej v podstate nic neviem..uz je to pre mna cudzi clovek...takze podla mna recepty na priatelstvo neexistuju ...bud to pojde samo od seba alebo nie ak sa to zacne silit uz to znamena ze to asi krachuje...
trochu som sa rozpisala ale chcem tym povedat bud teraz rada ze ju mas, uzivajte si vase priatelstvo a neries co pride, uz som sa naucila ze zo zivote niekedy ludia odchadzaju ale prichadzaju aj novy...aj ked samozrejme ze ostat kamosky aj po skonceni samozrejme mozte...ale dovtedy je este daleko a sama nevies co vsetko sa moze prihodit...