hneda farba na vlasy..ale TMAVA

Príspevok v téme: hneda farba na vlasy..ale TMAVA
civa515

ahojte prosim vas uz skusam vsetky mozne farby na vlasy ale ani jedna mi nechyti tak ako chcem...chcem sa z ciernej postupne dostat na tmavo hnedu (fakt mi ide skor iba o ten HNEDY odlesk) prirodzene mam nejaku svetlo hnedu a vzdy ked si kupim (podla krabicky tmavo hnedu) tak mi to chyti na taku stredne hnedu...naozaj uz neviem aku farbu si mam dat...nemate nejaky tip?? :(

gloss

civa-nechápem prečo? ved aj v drogérkových farbách je a niekedy aj silnejší a viac zničí vlasy tu aspon vieš čo si na vlasy dávaš :)

tinkiwinky

ak mas ciernu momentalne, tak asi potrva kym sa dostanes opat k hnedej... tolko tvrdi kamoska kadernicka.. radsej neskusaj sama a skus za nejakou zajst, ta by isto nieco poriesila

gloss

ja som si dávala na vlasy profesionálny preliv senseo od Subríny hot čokoláda a bola to krásna stredne hnedá farba aj sa pekne vymývala ani dočervena ani dohrdzava jednoducho trocha bledla ak chceš farbu tak pozri č.54 alebo tmavšiu č.53 dosť si tieto odtiene chvália ale treba si k tomu dokúpiť 6%-tný peroxid k prelivu stačí 3-tný. Tieto profi farby sa dajú objednať na stránke lomax ale musíš mať IČO ak máš niekoho známeho tak si požičaj :D

tu je aj katalog farieb Unique:
www.subrinaprofessional.cz

Lomax tu som si objednávala ja:
www.lomax.sk