Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spoznavanie novych ludi

Slavomira Kucharovicova

Ahojte.Mam 26 rokov.A hladam si skutocnych priatelov :) Ja viem.Smiesne.Ale hladam ich.Spoznavam rada novych ludi :) Mam rada hudbu...Ohlaste sa mi na FB

grega

aj ja by som rada niekoho noveho spoznala, lebo som v poslednom case dost sama, ale neviem, kam by som mohla ist, nejaky kruzok, kurz, za vsetko sa plati, hmmmm

dianize

camelka, mas pravdu, dnes je tazke mat ozajstnu kamosku, ktorej mozes povedat vsetko. mam vela znamych, ale vela krat som sa na nich popalila. ludia su v dnesnej dobe zakerni a zavistlivi.

camelka

dnes je tazko najst si kamosa ,myslim fakt ozajstneho,ja som mala jednu fajn kamosku aj deti sme mali vekovo rovnake ,ale odstahovala,sme sice v kontakte,ale uz to nie je ONO,hladala som niekoho na internete ,no zatial neuspesne bud su tam pubertaci,alebo vselijaky sex.CUDACI,mozno neviem hladat,no verim ,ze sa mi postasti lebo niet nad FAJN KAMOSKU

civa515

to ano ale ja davam prednost realnym ludom :) myslim to tak ze mam vacsiu radost ked mozem byt s ludmi osobne ako virtualne :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spoznavanie novych ludi - Fórum - ZDRAVIE.sk