svieza lahka vona..pomozte mi s parfumom

HildaMilda

ANGEL-DEMON héj? tak to som nevedela. Ale už aspoň budem vedieť, ja som myslela, že to nejaký nový eshop. Parfums poznám, z tade som už párkrát objednávala, ale nevedela som, že sa premenovali na notino.

naty_gresova

=== zdravím ťa - osobne si myslím že je na každom jednom človeku na čo má a čo sa mu páči. Teba je do toho nič ;) tak ako tebe sa niektoré vône nepáčia, tak isto sa niekomu nemusí páčiť tá tvoja, takže bolo by fajn keby si nesúdil :)

agnessca

verons ahoj osobne nemam rada rozne alternativy, bud si kupim original alebo hladam nieco ine. Osobne tie stranky co si sem dala no neviem, asi by som mala obavu objednavat z nejakych stranok o ktorych som v zivote nepocula a nepoznam nikoho kto by s nimi mal skusenosti :-/ ja ked nieco taketo chcem tak sa obratim na Notino a z tade si objednam. Pri nich viem ze dostanem kvalitu :)

===

Davidoff je šmejd.. vacsina vonaviek co slovenky pouzivaju su drogeriove smrady. Najradsej mam ked idem autobusom do prace a co kazda nastupujuca, to iny drogeriovy lacny smrad a puch...

Zuzike5

Tiež som bola prekvapená keď som išla objednávať z parfums.sk a zistila som, že sa premenovali na notino.sk. Ale čo na názve až tak nezáleží, hlavne že kvalita zostala rovnaká :-)

ANGEL-DEMON

od sabatini som mala tento... po dlhom čase si ho idem objednať... v kamennej predajni sa tento dostať nedá 75ml...