Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s tlakom?

Príspevok v téme: Problem s tlakom?
Murdok

Zdravim chcel by som sa spytat na jeden problem.. raz za cas sa mi stane ze z nicoho nic chytym take zavraty a tocky ze si musim lahnut je mi na zvracanie a zacne ma boliet bruchu.. ono to prejde ked to trochu prelezim ale to moze chytit takato situacia hocikde.. cim to je? tlak mavam priemerny tak 135/80.. nemavam nizky

1231231

toto moze mat velmi vela pricin. ak predpokladas, ze by to mohlo suvisiet s tlakom, mal by si si ho castejsie merat. aj v case, ked sa citis dobre, ale aj ked na teba pride tento zavrat. podla toho budes moct objektivne zhodnotit ci to suvisi s tlakom alebo nie. ale inak to moze byt kludne aj z krcnej chrbtice, problemy so stitnou zlazou, so srdcom, stavy sposobene stresovymi sitaciami, panicka porucha a vela ineho. skus pit vela tekutin a ak sa to nezlepsi zajdi za lekarom, nech ti urobi komplexne vysetrenie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem s tlakom? - Fórum - ZDRAVIE.sk