co vyrazka to flak, vrrrrrrr

Príspevok v téme: co vyrazka to flak, vrrrrrrr
skrupina

caute..prosim vas, neviete mi poradit co robit ak uz mam na ksichte volaco tak stale mi ostane flak, cerveny, a nadlho, je jedno ci vyrazku predtym vytlacim alebo len necham tak... ten flak mam na licach tak ci tak, na cele ani brade sa mi flaky nerobia, to je zaujimave, hm... tak neviem no
inak sa mi to nevyhadzuje casto, obcas, ale potom to stoji za to:D

skrupina

no tak ja make up uz asi tri mesiace nepouzivam, mam taky tenucky korektor v ceruzke tak tym jemne zakryjem tie bodocky...
vlastne mi uz tie flaky ani moc nevadia, skor podrazdena tvar, ta sa mi ale uz kludni odkedy na noc pouzivam kokosovy olej

eMmka226

mne aknecolor poradila kozna lekarka,ale uz by som ho vobec nepouzivala ,strasne som sa po nom leskla....vyzeralo to strasne.teraz mam normalny make up z drogerie a je to ovela lepsie,astor,max factor.

modracik

Svietit na tvar bioptronom, niekolkokrat denne, podla toho,ake su tie vyrazky,tak pouzit aj farebnu terapiu.Precistit organizmus prirodnymi produktami bez vedlajsich ucinkov.Viac info cez meil.

kukushka

baby pridavam sa k vam........... :( a cim tie flaky zakryvate ?????????????
akym make upom alebo korekcnym kremom ???

dalajlama

ahoj presne takyto problem mam aj ja..pls poradte nam niekto co na jazvy a flaky po vyrazkax!!!!!!!!!!!!!!piste aj na nick 1dalajlama15