vztah s velkym "?" ... :(

Príspevok v téme: vztah s velkym "?" ... :(
inLoweee

ani neviem ako zacat, ale viem, ze kazdy prispevok od vas by mi velmi pomohol, kazda rada, prip. vasa skusenost. mam 3rocny vztah pricom kazdy z nas studuje v inom meste /ke,Ba) Teraz prazdniny travime spolu v BA, jedine tieto dva mesiace mozme byt spolu, no priatelovi je to zrejme jedno... Jediny cas kedy sme spolu je ked ideme spat, ked rano vstavame, ked sa ideme najest, akonahle napr. prideme z obedu uteka za kamaratmi a trci pri nich niekedy az do rana (1hod.rano) Je s nimi na internete- jeho argumentom na moju zufalost z toho bolo: "ja som zvyknuty byt na internete" :( Trapi ma i to, ze cele dni hrava na tom internete poker s vlastn.prachmi, mozno i toto je pricina toho vsetkeho-zavisost, alebo co. Sem tam sa pride najest a so "zasobami" opet uteka na net. Ja uz nemozem zniest 4 steny, kamosov tu nemam nakolko ja studujem v KE, takze max. sa sem tam vyberiem do mesta prejst :( sama :( ... Nehovorim, ze je tak vzdy, boli sme 3krat v kine, resp. niekedy na nakup, ale to je vsetko... neviem co si mam o tom mysliet. On vie, ze ma to trapi, ale nic pre to neurobi... Akoby nemal zaujem nieco menit, ked mu je na nete s kamosmi a s pokrom tak fajn,... ale moja trpezlivost vrcholiii .... A par krat som aj navrhovala program, ist k vode, na kupko a tak, no stale si nasiel vyhovorku. Zajtra uz planujem ist sama na Zlate piesky, lebo sa v tej izbe zblaznim :((pre info mame obaja takmer 21r.) Poradte prosim, som tu sama a ani sa nemam s kym porozpravat o tom.... :(

InLoweee

ahoj zuzuu :) ..som rada, ze sa niekto ozval,hi :) ... tak, co sa nasho vztahu tyka ja nemozem povedat nic zle, neviem ci si to chlapec od tej skusenosti z leta v hlave usporiadal, alebo dostal rozum, ale celkovo jeho spravanie je ine, aj ked nehovorim, ze ta prosperita je 100%tna. Stale sa najdu male nedorozumenia, ale uz z daleka nie take, aby sme sa pre ne hadali. Takze; napriklad co sa komunikacie tyka-je pozornejsi a konecne vnima i to, co ja hovorim, predtym 60%slo jednym uchom dnu a druhym von, komunikacia na pokeci uz nie je v zmysle ":)",.. ale uz sa ma i opyta aky som mala den, co nove v skole, popraje mi nice dreams a pod, predtym ta komunikacia nestala ani za cent-ani som s nim nepisala, lebo ja som sa len pytala a od odpovedal, prip. ani neodpovedal a dal smajla. Mali sme teraz vyrocie (3roky), a prisiel ku mne z BA s krasnymi nausnickami Swarowski v hodnote 75eur, som myslela ze padnem na zadok. Nemam rada take drahe dary, takze i moja reakcia bola skor v zmysle "sklamaniaa" nakolko ked som si pomyslela ze ja som mu kupila len blbost za 10eur :( ... Ale aj napriek tomu tie nausnice su nadherne, fakt - jednoducho bojim sa ich aj dat na seba, aby ma niekto neukradol :)) . Tak som mu povedala nech mi nekupuje drahe darceky, lebo i ked su nadherne, mna to potom viac trapi, boli..Asi som iny typ zeny, nezakladam si vztah na drahych daroch, pre mna je darom fungujuci, harmonicky vztah... No a i co sa milovania tyka, je to akoby vymeneny chlap, este v ten den, kedy sme mali vyrocie spinkal u mna a konecne to milovanie nebolo v zmysle sup-sup a koniec, prvy krat po 2rokoch sex.zivota som "zistila" co je predohra :) no tazko to opisat, to vsecko si uz domyslite, ale bol neuveritelne pozorny, konecne nase milovanie netrvalo 2-3min (ako doteraz), ale asi 2hodinky,neviem, nevnimala som cas :) potom sme i zaspalii a nad ranom o 5-tej taky mily budiicek, ze opet :) ... hm, tak to som bola tiez mimo, necakala som to od neho...odvtedy je milovanie len take, pekne, plne lasky, nehy, emocii ... proste pekne, kto to zazil- ten vie. A ked tak rozmyslam, neviem co ece nove sa udialo za tu dobu, co som sem nepisala. Vseobecne teda mozem povedat, ze ked nas vztah predtym fungoval na nejakych 50%, teraz je to isto 90%, ked nie viac. Asi tak nejak. A ak by som sa mala vyjadrit aj k tomu "znamemu" s ktorym mi je moc fajn, tak samozrejme, ak pride domov, idem s nim niekam von, pokecame, nezmenilo sa nic medzi nami, stale je to na urovni kamaratstva, stale sa s nim citim moc super, ja som i povedala, ze ak sa ten moj nacisto spameta a dlhsie bude nas vztah taky, aky by MAL BYT, teda nie len docasne, nebudem rucat 3rocny vztah na ukor noveho nepoznaneho. Az sa to vsak zmeni a on bude opet ako "svina" s prepacenim, uz nebudem dufat na zazrak a ukoncim to. Zatial som spokojna, stastna a uvidim ako mi osud dalej zamiesa karty :)

fallo

Je to zavyslost a lahostajnost ....dobra rada: Najdi si pozorneho,vnimaveho muza,ktory bude prejavovat zaujem o svet okolo seba a hlavne o teba.

zuuzu

AHoj...a ako to teraz je..ked vravis ze je vsetko ok ?Ako prebieha vasa komunikacia?Ako sa sprava?Zaujima sa o teba ci ani nie?

InLoweeJa

to som ja, len pisem z ineho PC :) som v skole. Tak len strucne, lebo o pol mi zacina hodina. Bola som minule s kamoskou von, ktora mojho pozna, nakolko jej priatel je spolubyvajuci mojho (v BA) takze co.to o nom vie a povedala aze tak ona, ako aj jej frajer, ktory mojho pozna tvrdi a stoji si za tym, ze som ho uz davno mala nechat, ze sam sa niekedy cuduje ako dlho som s nim tak vydrzala. Kamoska zo srandy, ze ak sa s nim nerozidem do konca roka ze ma vyfacka :D ... aa uz sa na to aj chystam, ze to ukoncim, len cem tu spravnu chvilu, necem z nicoho nic, ked je viac menej setko okey - bum - je koniec. Uvidim, no chcem to uz mat z krku este kym nezacne skuskove obdobie...no drzte mi palce, nech ta spravna chvila pride skoro... a tiez pevne nervy, lebo aj napriek tomu co urobil, stale ho milujem a bude to pre mna nesmierne tazke, no zivot s nim si prosto nedokazem predsatvit,..potrebujem chlapa, ktory mi bude oporou a pod. Tak len tolko, utekam na hodinu :) pa

hormon

,,,neoplatí sa travit čas pre človeka, čo nechce travit svoj čas pre teba, svet je plny mužov, a myslím ze v zivote nechces take ´´drevo´´, jednoducho s tym práskni =)