vztah s velkym "?" ... :(

Príspevok v téme: vztah s velkym "?" ... :(
inLoweee

ani neviem ako zacat, ale viem, ze kazdy prispevok od vas by mi velmi pomohol, kazda rada, prip. vasa skusenost. mam 3rocny vztah pricom kazdy z nas studuje v inom meste /ke,Ba) Teraz prazdniny travime spolu v BA, jedine tieto dva mesiace mozme byt spolu, no priatelovi je to zrejme jedno... Jediny cas kedy sme spolu je ked ideme spat, ked rano vstavame, ked sa ideme najest, akonahle napr. prideme z obedu uteka za kamaratmi a trci pri nich niekedy az do rana (1hod.rano) Je s nimi na internete- jeho argumentom na moju zufalost z toho bolo: "ja som zvyknuty byt na internete" :( Trapi ma i to, ze cele dni hrava na tom internete poker s vlastn.prachmi, mozno i toto je pricina toho vsetkeho-zavisost, alebo co. Sem tam sa pride najest a so "zasobami" opet uteka na net. Ja uz nemozem zniest 4 steny, kamosov tu nemam nakolko ja studujem v KE, takze max. sa sem tam vyberiem do mesta prejst :( sama :( ... Nehovorim, ze je tak vzdy, boli sme 3krat v kine, resp. niekedy na nakup, ale to je vsetko... neviem co si mam o tom mysliet. On vie, ze ma to trapi, ale nic pre to neurobi... Akoby nemal zaujem nieco menit, ked mu je na nete s kamosmi a s pokrom tak fajn,... ale moja trpezlivost vrcholiii .... A par krat som aj navrhovala program, ist k vode, na kupko a tak, no stale si nasiel vyhovorku. Zajtra uz planujem ist sama na Zlate piesky, lebo sa v tej izbe zblaznim :((pre info mame obaja takmer 21r.) Poradte prosim, som tu sama a ani sa nemam s kym porozpravat o tom.... :(

ramirka

winky ked sa ti ozve na "stretko" povedz ze nieco mas aj ked by si mala cucat doma..takto to sprav aspon dva tri krat potom bud sa chlapec zobudi a zacne viac bojovat alebo zabudni vela bab bolo takto donutenych zvladnes to aj ty..je mladsi od teba tak sa nenechaj takym uchanom mladym zneuzivat potom ta ma naozaj za handricku..takze najdi v sebe silu a aj ked by si neviem ako chcela byt s nim povedz nie...

bodocka

no tak dalej to sprav tak ze sa mu vykasles na hlavu. a to sa stretavate len ked mate spolu spat? hm hrozne toto... ved sa nenechaj vyuzivat!

winki

to by som aj ja rada vediet ako to niektore dokazu...povedat si dost a uz ich to netrapi...neviem aj ja sa mu stale podlizujem a on stale robi zo mna len kravu. Raz do tyzdna sa mi ozve to sme vecer spolu u nich doma mame sex teda nie sex ale krasne milovanie potom ma drzi v naruci ale potom zase nic ani zvuk ani obraz proste ked ma on chut tak sa ozve ked mu napisem ja tak nic. Neviem ako dalej

InLoweee

LOveHurts - a ako ti je? ved sa kludne rozpiiis, vyjadri svoje pocity, ako ti je, na com si a tak, mozno ti viac poradime :/ joj moja inak drz sa...

LoveHurts

Babky,ja uz neviem co dalej.. nevladzem uz ani jest,lebo mi z toho byva normalne zle na zaludok..KEdy to prejde?? a zabudnem??..boze chcem zomriet :(
ako zavidim tym dievcatam co si vazia sami seba,ze si povedia ze si ich proste ten chlap nezasluzi..ako to robite??..

alzbee

Tak sa baby drzme:)) no je to 13eur, pretoze antikoncepciu sme platili na polovicu a naposledy som ju zatiahla sama, kedze on nemal...a viem, ze bol na brigade, cize peniaze by mal mat. Ale neviem, lebo ja fakt nie som nejaka mamonarka, pre mna peniaze nehraju vo vztahu velku rolu, tak ale zisli by sa mi....ked nie teraz, tak inokedy, no chcela by som, aby mi ich vratil co najskor...respektive poslal na ucet, lebo na stretnutie to nevidim...a osobne si myslim, ze sa neozve...je nato prilis hrdy (v niektorych situaciach je fakt typicky Lev)...ved my sme boli rok rozideni-on sa rozisiel so mnou, no to bol taky "rozchod", ze aj tak sme sa stretavali, milovali, no za cely ten cas mi nikdy nepovedal, ze sa chce ku mne vratit...az ked ma zacal uhanat iny, tak sa rozhybal a vyznal mi lasku :-P a ked som sa ho spytala, ze preco mi to za ten rok nepovedal, tak povedal-Ked som uz raz hodil kocky (ze sa so mnou rozisiel)...proste bral to tak, ze ked mi raz nieco povedal, tak svoj nazor nechcel menit. Ah jaj..no uvidim, ako sa to (ne)vyvinie...kazdopadne. naozaj sa mu nechcem ozyvat, aj ked viem, ze mi bude az prsty vykrucat, aby som mu napisala...aj teraz stale cakam, ze ked sa da online na skype, ci napise...bola chyba sa k sebe vratit. Bud sme mali nas "vztah" nechat v tej rovine obcasneho stretavania sa, lebo priznam sa, ze vyhovovalo mi to-nehadali sme sa za hluposti. Alebo sme to mali ukoncit uplne..ale tento oficialny navrat k sebe bol zrejme chyba...:-(( ale tak clovek sa uci na vlastnych chybach a ktovie, ako by to bolo, keby sme sa nedali zase dokopy...mozno este horsie. Clovek nikdy nevie a v danom momente sa snazi verit, ze robi spravne rozhodnutie...no to ukaze az cas.

LoveHurts

alzbee
ale ja neviem mne niekedy pride akoby mi to pisla len z hrdosti.. proste raz napise ze sa mu tlacia slzy do oci.. potom uplny ignor..
winki- to ej mi luto ze si musela plakat.. ale drzim ti palce.. drzim nam vsetkym palce.. aj ja som etraz v takej situacii ze sme obaja urobili chybu,no on asi väcsiu.. ale ja to ho chcem spät,no on mn aasi nie.. teda ani raz sa nevyjadril narovinu,.. proste ja neviem na com som.. a presne tak som s nim aj ja skoro tri roky,ziadny kamarati..okrem skoly.. som total sama..

InLoweee

alzbee

fuha, no to mi je luto :/ pane boze, kolko vztahov, je takch zlozitych, problemovych... keby neexistovali fora, tusim si kazda z nas mysli, ze vsetko zle co na svete je postihlo len nas... V kazdom pripade drzim palce a tusim si urobila spravne, sla si s pravdou von a nehala si ho tak, je uz len na nom ci sa ozve,.. ale ak mu skutocne zalezi tak skor ci neskor ti pride od neho sms, alebo telefonat, ci sprava na nete... a tie peniaze, ktore ti ide - je to velka suma? V pripade ak ano, tak to od neho vymahaj, ak nie, tak kasli na to, ale ak je spravny clovek, tak by ti to mal vratit, aj keby neslo o velku sumu penazi....tak sa drz

alzbee

LoveHurts: ked on uz tu sancu nechce, tak ho nechaj tak...ved si to daj dokopy: on nieco zle spravil, ty mu chces dat sancu, ale ON ju uz nechce...z toho mi vychadza jedine to, ze o ten vztah zrejme uz nestoji. A prosit ho, aby ste spolu ostali naozaj nema zmysel..skor, ci neskor by sa to zase dokazilo. Na vztah musia dvaja ludia..a nie len jeden, ktory chce a druhy nechce. prepac za krute slova, ale tak mi to pripada:(( a neboj sa, velmi dobre viem, o com pisem...tiez som sa "rozisla" s priatelom...v oktobri by sme mali 3roky...jeho spravanie pocas tychto troch rokov bolo take, ze nikto nechapal, preco s nim vlastne som. On nie je zly clovek, ma vlastnosti, ktore si velmi na nom vazim, ale slo o to, ze on si ma podla mna ako partnerku nevazil a neraz ma velmi sklamal a ja som mu donekonecna odpustala...a preco vlastne tie uvodzovky, ze sme sa "rozsili"? ide o to, ze minule ma zase velmi sklamal...boli sme na jednom vylete dohodnuti dva mesiace a on sa nan totalne vydrbal a ani sa mi potom neozval..nechal ma ist na ten vylet (8hodinova cesta vlakom) samu. A proste nic, absolutne ziadna sms, ci telefonat od neho, ze pride za mnou neskor. Proste neprisiel. Az ked som sa ja vratila z toho vyletu, mi napisal na skype, ze ako bolo...proste akoby sa nechumelilo. Tak som mu vsetko, ale uplne vsetko napisala, co som mala na srdci...a jedna z mojich viet bola-ked ma byt nas vztah aj nadalej taky, aky je (ze sa na mna fakt milionkrat vysral), tak ja uz s tebou nechcem byt, i napriek tomu, ze mi bude smutno...a zialbohu, ani v jednej jeho vete nebolo, ze ho to mrzi alebo ze by mal na plane zmenit sa. Takze z toho mi vyplyva jedine to, ze on tu sancu uz nechce. pretoze keby sa naozaj v niektorych veciach zmenil, tak by som s nim bola...no on zrejme nechce. A povedala som si, ze naozaj sa mu uz neozvem. Ze ked chce, nech sa ozve on...a uz sa temer dva tyzdne neozval...je ale zvlastne, ze zatial az taky smtok nepocitujem a to som tu fakt sama,lebo nemam tu ani kamosov a som len doma zavreta. Ako by mi to este nedochadzalo, ze ho zrejme uz nikdy neobjimem, nepobozkam...ale ked je toto jeho rozhodnutie, ze mu je dobre bezo mna, tak fajn...ale mam teraz taku haluz, lebo mi dlzi peniaze a aj ked som mu pisala sms a na skype, ze nech mi ich vrati (ale tak normalne som sformulovala ten text, nie tak, ze naval prachy alebo co), tak mi ani neodpisal...tak teraz neviem, ci mam tie prachy vymahat alebo srat na to? lebo naozaj sa mu nechcem ozyvat...