Ako na blond vlasy

Príspevok v téme: Ako na blond vlasy
zirafa

ahojte, prosim vas o radu, strasne by som chcela mat blond vlasy, teraz mam tmavu hnedu a tu by som zosvetlila hustym melirom, chcela by som totizto dostat z tych tmavych svetle ale neviem ci sa mi to bude hodit..mam uplne svetlu kozu obcas trochu docervena a zelene-zelenohnede oci. kamoska mi povedala ze sa mi to nehodi, ze mne idu skor tmavsie farby naco som jej povedala ze preco mi potom priroda dala svetle vlasy :D tak bola ticho. no svoje vlasy mam taky spinavy blond, svetlucka hneda. tvar mam okruhlu. co myslite ako to bude? dakujem

SimusQa

Ahojte,prosiim vas mam tmavsiu pokozku a hnede vlasy a zeleno-hnede oci??poradte mi prosiim mohla by som si dat aj bledo hnedu farbu na vlasy??dakujem

zirafa

neviem miska, tak skus pouzivat nejake balzamy asi..mne tiez dost vlasy vypadavaju, ale pouzivam kadeco takze su celkom ok. a mozno keby si si dala zase len sampon?

miska554

ahojte, aj ja si chcem dat blond, len mam velmi jemne vlasy, a bojim sa ze my vypadaju, lebo za posledne dva mesiace mi dost zredli, neviem preco, proste su dost citlive, nikdy som si ich riadne nefarbila, len samponom,, to bolo ok,,,myslite ze si mozem dat blond? tiez by som to moc chcela,, tak isto mam zeleno hnede oci, hnede vlasy,,,:D

bara017

ahoj zirafa:) myslim, ze ked mas svoju povodnu farbu svetlu a chces sa k nej vratit tak nevahaj.. a este ked vravis, ze mas aj svetlu pokozku a zelene oci tak ti to urcite ide. Sice k zelenym ociam je super aj tmava farba lebo viac vyniknu oci. Ja tiez chcem prejst s hnedej na spinavy blond. V piatok si idem dat spravit svetly melir, tak som zvedava ako to bude vyzerat ak to bude pekne, pojdem znova na melir a postupne zosvetlim uplne. Ja som sa kamosiek radsej ani nepytala ci mi to pojde, lebo viem aka by bola ich odpoved..takze radsej dam na svoj pocit a to co chcem ja ked to bude zle tak sa vratim k tej hnedej ale uz ma nudi!