iden k moru treba dvoje plavky? alebo stačia len jedny,?

mariah

Ja si bravam zvycajne 3ks plaviek, nie kvoli promenadovaniu ale z praktickeho hladiska - jedny z doobedia cez obed preperiem a kym vyschnu mozem si poobede obliect dalsie. A na vecerne plavanie tretie.

modeločka hm

aká modeločka, je moja vec kolko plaviek si vezmem a keby mam aj desat parov, to sa hned tvarim ako modelocka? sa spamätajte :D

beriem si tusim 5,vlastne vsetky co sa mi pacia z tych co mam.

[zruseny8]

samozrejme ze si zober radsed este jedny plavky ako nahradu. lepsie je ked sa potom prezlecies do suchych plaviek akoby si mala dost mykozu.

tinulik24

Ahoj určite si zober dvoje - pre istotu. Ja som mala min. rok v chorvátsku troje a zišli sa mi - a to nie som žiadna "modeločka".

rada

Ja idem na dovolenku tuto sobotu a beriem si 4ro plaviek. Striedam ich, aby som nebola v rovnakych a taktiez sa mozu aj od soli rozpadnut.

kamama

Mne sa minule leto jedny plavky na dovolenke roztrhli ... A priznam sa, ja som mala troje - nemam rada mokru pinduru, lebo mavam zapaly. A vsetky som aj vystriedala - a som rada, na fotkach to nevyzera, ze by boli fotene v jeden den. Takze ti odporucam zobrat este jedny ako nahradu ...

laura7986

ahoj ja som si zobrala 2 plavky a aj sa mi zisli.na plaz sme chodili 2 krat za den (rano o takej 10) a prisli sme domov o 13 a na apartmane sme boli do 15 vzdy ked sme sa zastavili na apartmane som si vymenila plavky lebo boli mokre od vody.inak v bibione je super aj my sme tam boli tento rok.peknu dovolenku..

plavky

mno moje som si kupovala v newyorkery... no skusim naisť nejaké ešte iné.. a iden do talianska.. len horšie je to že už su neni v obchdoch plavky:( bud sp moc veľké alebo nijaké .. a od činancov nechcem..