Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PROSIM PORADTE--BLOND VLASY

Príspevok v téme: PROSIM PORADTE--BLOND VLASY
zirafa

ahojte, prosim vas o radu, strasne by som chcela mat blond vlasy, teraz mam tmavu hnedu a tu by som zosvetlila hustym melirom, chcela by som totizto dostat z tych tmavych svetle ale neviem ci sa mi to bude hodit..mam uplne svetlu kozu obcas trochu docervena a zelene-zelenohnede oci. kamoska mi povedala ze sa mi to nehodi, ze mne idu skor tmavsie farby naco som jej povedala ze preco mi potom priroda dala svetle vlasy :D tak bola ticho. no svoje vlasy mam taky spinavy blond, svetlucka hneda. tvar mam okruhlu. co myslite ako to bude? dakujem!!

blondinecka_

je to taka strieborna flaska s fialovym napisom a vrchnokom - teda aspon moja kadernicka mala taku - prepac ale uz som flasku od toho vyhodila, ale proste sa na to opytaj kadernicky, mozes si to kupit rovno tam, ona by ti mala objednat od dilera. :)

ni nie je to na stahovanie farby, je to presne na to ked ides y tmavych na slvetle vlasi pomocou meliru, aby si to nemala zlte, je to perfektne neboj, bude to ok :)

stoji to cca 300 - 350 sk

zirafa

wow jasne ze si mi pomohla a ako :) dik moc! a mozem sa spytat este? ze ten preliv -to neni nahodou to ked sa robi stahovanie farby? a nevies kolko ma to bude cele stat? dik

blondinecka_

ahoj, myslim ze sa ti to bude hodit.

aj ja mam okruhlu tvar. svoje vlasi mam svetlucko hnede, a tiez som ich mala tmovohnede.

potom som sa rozhodla ze idem zase na svetlo. zacala som takym jemnym melirom.

a hlavne si kup - no kadernicky by tom mali mat je to taky peroxidovy preliv, ktorym kadernicky oplachuju vlasi ked robia melir na tmave vlasy aby to nebolo zlte. potom melir postupne pridavaj, ta tmava farba ti bude pomali zliezat, a ked docielis taky husty melir aky chces tak chod uziba na dorabku

dufam ze osm ti poradila :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.