Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kupila som si kufor. Strašne pachne ako dostať ten pach preč ak vetranieNepomáha

janica777

papili má pravdu, tie voňavé vrecúška by mohli pomôcť - napríklad levanduľa má výraznú, ale príjemnú vôňu.

ShaulaThalit

toto sa mi nezda! ako detektiv oriesok vyhlasujem, ze tu nieco smrdi!
uz sa tu pytali ako odstranit pach z perinaka, z topanok, kufra...

laura7986

aj my sme kupili pred 3 rokmi kufre ked sme leteli na dovolenku a tiez uplne zapachali.zapachaju aj dnes po 3 rokoch ani my sa toho nemozme zbavit

kepke

papili,co sa na tom neda predstavit?Proste ho tam polozila a to vnutro namocila vodou,nejako ho tam postavila,poleziacky,nabok,ci je vacsi,ci je mensi.Nemyslim si,ze parfem je dobry napad,iba to pomiesa tie smrady a to bude horor.
Kufor, ja by som to asi nechala vetrat, abo to predrhla mokrou handrou pod vodou s pracim praskom a nechala by som to otvorene na balkone/v zahrade asi celu noc, alebo sa skus poradit v drogerii?

papili

Neviem si celkom dobre predstavit, ako si kufor cely namocila...Co takto vystriekat ho nejakym parfemom alebo donho hodit take vreckovky, co sa davaju do susiciek bielizne (obsahuju avivaz). Alebo vonave vrecuska, co sa davaju do skrine.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kupila som si kufor. Strašne pachne ako dostať ten pach preč ak vetranieNepomáha - Fórum - ZDRAVIE.sk