KAMARATI?! - vysvetli mi niekto jeho spravanie?

Príspevok v téme: KAMARATI?! - vysvetli mi niekto jeho spravanie?
minimay

ahojte ja viem ze kopa ludi riesi svoje problemy ... nuz a ja kedze si neviem dat s tym svojim rady ... tak by som vas poprosila ci mi niekto neobjasi spravanie mojho kamarata ... totizto on je moj problem
vsetko sa to zacalo na diskotejke ... potom sme si smskovali a kamaratka ma nahovorila nech sa s nim stretnem ... co zvycajne nerobim ... a urcite nerozbijam diskotejskove znamosti ... nuz ale boli sme spolu vonku a sadli sme si perfektne ... lenze on mal vtedy babu s ktorou sa rozisiel a odvtedy nema nikoho ... teda nikoho staleho ... viem ze on ju lubil ... ale kedze rozmysla velmi racionalne tak ze rozum mu povedal ze aby sa s nou rozisiel ...a totalne ju zboznuje aj jeho cela rodina ...
a problem je v tom ze pomotal aj mna ... mozno som len jedna z mnohych ... lenze nikdy mi to neda pocitit ... on je chalan co dokaze zaujat, uputat, pobavit, je rozumny ... a kedze je aky je ... tak som sa aj ja dala nachytat nim ... ale nie na dlho ... velmi casto som robila sceny za hluposti ... a on mi to vsetko toleroval vysvetlil a tak dalej ... pri jednej hadke mi povedal ze sme kamarati a ze nam to pekne klape a nechce ma stratit ... tak som si teda pvoedala ze fajn ... budme jeho kamaratka ... ale taka kamaratka ze este bude lutovat ze to navrhol ... tak teda odvtedy som mu anilen pusu nedala ... fakt netuzim byt kamaratka pre vsetko ... lenze vcera mi uz usi pilil s pusami ... a ze videl na mne ze tak isto chcem tu pusu ... a mal pravdu ... a povedal ze uz nabuduce nas nenecha cakat ... neviem co mam teraz spravit ... ako sa zachovat ... ja skutocne nechcem byt kamaratka pre vsetko ... a ak ma este takych kamaratok viac ... ja zacnem robit opat sceny ... a tam sa dostat nechcem ... a tiez o neho nechcem prist ... proste ciste zufalstvo a bezvychodiskova sytuacia

vypsana_fixa

vyzera to tak ze mas okolo 13rokov..takych chlapcov este najdes ajajaj..ak vies ze sa mu pacis a on sa paci tebe nieje co riesit..:-)