Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyber vhodnej podprsenky

Inner

Ja si myslim, ze najlepsie urobis, ak si vezmes povedze 2-3 kusy podprseniek, ktore by ti mohli sadnut. Vyskusaj, ci ta netlaci, nereze, neskriabe. Oblec si tricko, aby si videla, ako sadne pod oblecenie a potom sa rozhodni :-). Mne sa vela krat stalo, ze velkost uvedena na podprsenke nezodpovedala skutocnej velkosti. A v cinskych obchodoch mam obcas pocit, ze oznacaju velkosti leda bolo :-). Moja velkost je XS a v Cinaku som si kupila saty, ktore mi perfektne sadli - velkost M. Ja mam vsak dobru skusenost s podprsenkami v Tescu. Tie su normalne oznacene obvodom a velkostou kosikov a sadnu dobre :-)

elllka

Aha tak to je potom blbe...
No v HM maju normalne cislovanie, ja si kupujem 75B alebo 75C, zalezi aj od strihu. A myslim si ze toto je europske cislovanie a existuje aj to druhe napr. 36/80, 38/85...

kiara2233

elllka ale to 36/80 je pri vsetkych a ty nevies ci ide o kosik A,B,C,D...a tie z HaM su dobre? maju to normalne cislovanie? ze napr.80B?
a tie urcovania velkosti v katalogoch su dobre?

elllka

Fuha, tak to neviem, lebo ja si ich hlavne tam kupujem, ked chcem usetrit :-)
Ta velkost 36/80 zmamena 80cm obvod hrudnika a S-small kosik. To bude to iste ako 80/B lebo A kosiky su uz nulky..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyber vhodnej podprsenky - Fórum - ZDRAVIE.sk