Mám sa holiť?

Príspevok v téme: Mám sa holiť?
nerozhodnuta

ahojte, mám dilemu, teda je ich viac. Neviem kde sa mám holiť a či sa to oplati. Tak začnem napr. podpozušie som si už raz oholila, bol to dobry pocit, kym to nezačalo strašne svrbieť keď chlapky začali znova rásŤ. Odvtedy už nie, ale v dnešnej dobe sa potom bojím zodvihnúť ruku, že ako to bude vyzerať. Potom nohy, tie som si ešte neholila, ale tiež mi je čudné chodiŤ ,len tak, pripadam si čudne, ale desi ma keď každý mi hovorí až to nerobím, lebo budú rásť rýchlejšie a hustejšie. a nakoniec medzinožie. Môj chalan chce aby som si ho oholila pre pripad že by sme neskôr niečo spolu chceli. Neviem čo mám robiť...poradte mi.... inak mam 15 rokov, tak fakt nvm....prosiiim pomôžte

hamihamster

No holit sa kdekolvek,neviem...ja by som sa holila iba v kupelni.Urcite sa nehol na vlakovej stanici,v podchodoch,v lese,skole a tak.
:-DDDDDD Prepac nevysmievam sa,zviedol ma nazov temy :-)))))

hakunamatata

No urcite nepouzivaj cudzie ziletky a skus radsej kvalitne,jemne ako tie jednorazove "zabyklace"
A chce to poriadne bud namydli ,prip dat gel ci penu na holenie,nahol sa iba na mokro.

kamill

ja sa holím dole od 12, lebo si pamätám že sa mi baby na plavárni smiali, čo sa už dávno holili.... tak som s ty´m začala a už sa mi nedá prestať:(

mnamka257

co sa tyka podpazusia, tak ked si sa uz holila, tak si ho uz musis holit stae, lebo tvoje chlpky stmavli a nevyzeralo by to ddobre. co sa tyka noh, zavisi to od toho ci mas svetle alebo tmave chlpky-ci ich je alebo nie je vidiet-pokial si ich ale raz zacnes holit tak s tym uz nemozes prestat , lebo to bude vyzerat hrozne.co sa tyka medzinozia je to na tebe a na tom co sa paci tvojmu chalanovi.pokial mas ale uz 15 rokov pokojne uz mozes zacat-niektore baby sa uz holia od 10 rokov-ale to neni nic moc , lebo ked budu mat 20 tak sa budu musiet hollit kazdy den.ale ked mas 15 je to uz v pohode...

sunnysweetie

ak mas blede chlpky, nehol sa! ale ak su vyrazne, ohol sa! pazuchy, aj nozky-aby si bola krasnucka :D :) ale intimne partie este vydrzia-aspon do 18 :))))

dianka.1

brieta, si zlata baba, pekne si jej poradila. naozaj je toto forum kvoli tomu, aby sme si vzajomne pomahali a nie sa zo seba vysmievali. ako by bolo dobre na svete, keby bol kazdy ako ty! skoda, ze to tak nie je.