Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa stat pre chlapa vzacnejsia?

xxxxxxxxxxxx

ja si myslim ze medzi partnermi by to tak malo byt ze jeden je vzacny pre toho druheho ak to tak nieje tak na co zotrvavat vo vztahu ked si ta nevazi?

ale ja by som nesla do extremov zrazu len preto ze mas pocit ze si je tebou isty... pretoze to moze dopadnut aj zle. Mne moj chcel raz dat pauzu lebo mal ten pocit ze sme sa dostali do stereotypu a mal pocit ze som si ho nevazila, ze som si nim vraj ista /on si je tiez pomerne isty/ aby som sa poucila, ale s tym to u mna prehral pretoze u mna pauzi nefunguju bud somnou chce niekto byt alebo nie.
Ono ked je uz dlhsi vztah tie vecicky pomaly vymiznu ako je kazdodenne tulenie sa a bozkavanie atd. Su proste obdobia ktore sa menia. Niekto si mysli ze tak by mal vyzerat cely partnersky zivot /zeby o seba v kuse bojovali a prejavovali si city/ a ked to tak nieje ma pochybnosti o kvalite vztahu.

Neviem nieco si dokazovat len preto aby sme vytocili toho druheho, nema to vyznam...vzniknu len hadky a viacej sa potopis...

lost

nj.. prispevky by ludia mali brat len ako dalsi uhol pohladu, nie ako radu na ktoru treba stavit :)

sice neviem ako prezivaju vztah, no myslim si, ze menej nasilia by nikomu neublizilo ;)

i ked mozno prave taky sadomaso adrenalin niekto potrebuje..

hold sto ludi sto chuti :D

bingham

jasne ze je...ty nemozes posudzovat vztahy druhych podla seba...a to je aj velka chyba tych tem co si spominal...niekto tam napise(hlavne zeny)svoj problem...a 20 zien jej zacne radit co ma robit...pri tom nic nevedia...a uz neraz sa tu niaka baba rozhodla na zaklade príspevkov inych

lost

tak niekedy je slovo "sikovny" horsia urazka ako "idiot" :D
ked sa to tak vezme, zalezi od mnoho faktorov..

ustupky su namieste, ale nie 1 za 100 :)

bingham

mr lost to je zase tvoj subjektivny pohlad...poznam pary kde si nadavaju aj horsie a maju sa radi...su spolu uz niekolko rokov...takze to ze ty by si bral slovo idiot ako urazku....neznamena ze aj druhy to tak berie...ked raz budes mat frajerku a budes ju mat dlhsie ako rok...tak zistis co je to vazit si sam seba...kolko ustupkov budes musiet spravit...pretoze ludia su rozdielni

lost

cize ho lubi, to je OK, ale racionalna stranka veci hovori, ze muz je kkt,

tak teraz co ? skonci zena preto ze mus sa stal idiotom?

ziadna cest, ziadna sebaucta ze "ok, prekrocil si hranice unostnosti, koniec, rozvod, chod do .. " ?

radsej bude posluchat a ist do hrobu s nim?

hmm, vidis, mozno toto je laska az za hrob? :D

ak jeden zmeni definiciu svojej hodnoty (napr, dnes poviem "neponizim sa natolko, aby ma niekto volal idiotom" a o 5 rokov budem mat zenu, zabudnem napr shasnut na wecku svetlo a povie mi "ty si idiot, neshasol si svetlo"

co sa stane?

to sa mam len tak nechat urazat? ked raz zadefinujem, ze tu a tam su hranice, preoc by som ich mal posuvat? pochopitelne ak by povedala "ty si idiot, zasneshasol si svetlo" tak to je o inom :)

ale stale, moja pointa je, nemam rad ludi, co sa sami nevazia, a nechaju sa stiahnut do pekla inym, hoci aj rodinou.. to je proti logike.. (minimlane u mna :P )

bingham

ale ako ty vies posudit daneho cloveka...ci si vazi sam seba... ????...je to len tvoj subiektivny nazor...to ze zena zacne svojmu muzovi tolerovat urcite veci...neznamena este ze si samu seba nevazi...

tak to nie...ze neni najlepsia definicia...to je uplne zla definicia(uz ked spominas to vyhrazanie...tak chudera zena co ma strach alebo moc lubi svojho muza a ty ju preto nazves lacny tovar)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa stat pre chlapa vzacnejsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk