Ako sa stat pre chlapa vzacnejsia?

ShaulaThalit

Chlap musi mat sam o sebe pred zenou respekt... tieto veci, co hovorili predo mnou uz urcuje zena, musi takymto sposobom dat najavo, ze nie je lahka koryst... a ak je uz muz so zenou vo vaznom vztahu, mali by sa navzajom respektovat...

millli

Dievcata, tuto temu ste zmenili na nieco ine. Dobre teda, ako byt pre neho vzacnejsia? Nemat sex na prvom rande. Dokonca ani pusu si nedat na prvom rande. Treba zostat tajomna, niekedy viac nedostupna. Hoci viem, ze je to dost tazke. Je to pravda, ked das chlapvo najavo zaujem, on ho straca.

ShaulaThalit

nezomriem? ja zomriem, vtedy, kedy zomriet budem chciet, cize ja uz umieram dobrych par rokov :DD ake komicke...

katty192

to by bola moc romantická smrť, a to si myslela, že pôjdem s tebou? pôjdem, mám to už natrénované a aj tak nezomrieš, sakra

ShaulaThalit

nie, akoze neviem, ze kto si, co si...
som strasne zmorena. rozmyslam aka smrt je najlepsia. ale asi to bude ta, ze sa ozerieme v zime a pojdeme si lahnut von, nech zamrzneme. aaa sakra

ShaulaThalit

vybuchujem v pravidelnych intervaloch... rozmyslam, ze si dam zahrat v radio v sekcii na zelanie pesnicku Kde domov muj...