HAK Regulon

cica2323

ahojky alzbee potrebujem radu:-) dnes beriem poslednu tabletku a teraz bude 7dni pauza a tak po 7.dnoch zacinam zase normalne brat?hmmm

a vracat nemozem do troch hodin od uziti tabletky...?lebo bolo mi zle a vracala som ale to preslo uz dost hodin od uziti takze to je v pohode?

alzbee

Ja odkedy beriem HAK, tak mi trvaju 3dni a minuly mesiac mi dokonca trvali len jeden den!...cize to podla mna moze byt tou HAK:)

cica2323

vcera som dostala kramy a dnes uz mam dost slabe ako keby mi uz koncilo...je to cudne leb inac mam tak 6dni...cim to moze byt?HAK alebo skor ze mozem byt tehotna...:( ???

alzbee

No myslim, ze v prvom mesiaci sa preukaze, ci ti sadli alebo nie...ja osobne som ziadne neziaduce ucinky nemala. Jedine som jeden mesiac spinila, ale nato ma upozoronovala doktorka, ze v prvy mesiac je spinenie normalne. Co som na tomto fore citala, tak baby mavali zvacsa bolesti hlavy, pocit na zvracanie...ved uvidis. Keby si mala taky pocit aj dalsie dni, tak zavolaj na gyndu a poinformuj sa:))

cica2323

ak by mi tabletky nesadli tak kedy by som mala neziaduce ucinky po prvej tabletke alebo az neskor?teraz mam pocit naduvania neviem ci si to nenamyslam lebo sa bojim ze budem vracat:-) ale uz presli 3hodiny od piatej:o)