HAK Regulon

alzbee

No hej, fajcit sa nesmie. Pisu to aj v pribalovom letaku...ale aj tak to mnoho dievcat ignoruje a potom sa cuduju, ked maju problemy s HAK. Ale co sa tyka alkoholu, tak on ucinky HAK neznizuje...teda aspon sa to v letaku nespomina.. ide ale o to, aby si nezvracala do 3-4hodin od uzitia tabletky. No ale pockat, ved ty nemas 18, tak ako to, ze chces pit?! :D :D :D

cica2323

heh no necela by som mat take sny:-D sak to aj priatel mi hovoril ze sa mu snivalo ze som tehotna:-DD ze cely spoteny bol ked vstal:-)) pocuj a gynekolog mi hovoril ze nemozem fajcit to je dobre lebo nefajcim...a ze alkohol v malom mnozstve asi kolko tak?lebo sa bojim vypit kus kazdy do mna huci sak si daj aspon jeden,haha:o))

alzbee

Ja beriem Lindynette 20...to nevadi, ze prisiel o dva dni skor-hlavne, ze prisiel!:)) mne sa dnes v noci snivalo, ze som tehotna...aj som si v sne brusko hladkala a chystala som sa to zatelefonovat priatelovi. No uplna nocna mora!:D

cica2323

no ano dosiel,som rada:-) len o dva dni skor to nevadi,nie? uz mi aj doktor predpissal antikoncepciu :-) ty aku beries?hmm vcera uz som zobrala prvu tabletku:o)