visiace prsníky

alzbee

prsnikova: uplne ta chapem:) ja mam 20rokov a tiez patrim medzi tie, ktore sice su chude, ale mam velke prsia...podprsenky od Dcka po F...strasne dolezite je mat dobru podprsenku. Ale fakt dobru...najlepsie je kupovat si tam, kde ti vie predavacka aj poradit, ktora sa tomu aj rozumie...lebo co sa mne stalo milionkrat, tak dosla som do obchodu a povedala, ze si prosim 75D...predavacka si ma premerala a hovori mi-nebude vam velka? dala mi aspon 20podprseniek, poslala ma do kabinky a poradit mi nevedela...iba spoza pultu obcas vykrikla-dobra je vam?..a nikdy mi nic dobre nebolo. Az raz sme sli k maminej kamoske, ktora ma obchod so spodnym pradlom a ona mi len pozrela na prsia a skonstatovala, ze mam zlu podprsenku. A pekne mi ona vybrala take, v ktorych konecne mozem skakat, naklonit sa, tancovat a je hlavne pevna:)) ja sa tiez bojim, ze mi budu neskor ovisat (hlavne po porode) a aj teraz mam neviem preco pravy prsnik nizsie, nez lavy a vidim, ze je na nom natiahnuta koža:((...vycitam si, ze skoda, ze som uz na zaciatku puberty nezacala nosit take push-upkove...kdezto ja som nosievala do 16tky len take latkove, obycajne a tie mi teda prsia nedrzali-hlavne na telesnej:(( skusala som uz krem na spevnenie dekoltu (samozrejme bez ucinku to bolo), taktiez sa doporucuje si aj studenou vodou alebo kockami ladu masirovat prsia...no a je tu este aj operacia, ked prsia nadvihnu...to si nechavam ako poslednu sancu po porode. Ale fakt ta chapem, lebo vzdy si ich v kupelni tak nadvihnem, ze kiezby boli trosku vyssie a pevnejsie...darmo, niet nad pevne dvojky:))

ShaulaThalit

to je ako ten vtip, ze hovori dedko babke: moja, dnes si daj podprsenku! babka na neho pozera a hovori dedovi: ale ved, podprsenku som nenosila uz 20 rokov! a dedo: dnes ale hlasia prizemne mrazy :D :D :D