Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si najst pracu?

............

ja si vazim ludi pre to aki su zvnutra a nie ako vyzeraju navonok...a to by si mali uvedomit vsetci...nesudit ludi podla toho ako vyzeraju a ako sa obliekaju...

a ty nebud moja smutna, viem, ze sa to lahko vravi, ale urcite sa nieco podari, treba verit ... vela stastia

Nezamestnana

Ja to mam dost zle, bola som aj na konzultacii a nevedia mi zatial pomoct. Neviem, ci raz pride den, kedy to bude okej.
Vystupujem na urovni, tam problem nie je, ale vidim tie pohlady. Nuz co na jednej mi aj povedali, ze potrebuju reprezentativny typ. Inak mi kazdy vzdy hovoril, ze som naozaj pekna. Ale teraz je to asi ine, vsetko sa zmenilo. Trosku mi tym ublizili. Mozno mi raz niekto pomoze. Tych jaziev je trosku viac.

velmi smutne

neviem ci sa moja rada hodi,existuje specialna kamuflazna kozmetika, napr veil cover cream od firmy John BLAKE,neviem ci je dostupna na Slovensku, ale napr.v Anglicku ano,/aj a recept/ a ked so videla vysledky bola som az milo prekvapena.
INAC JE TO VELMI SMUJTNE ,ZE KVOLI NIECOMU TAKEMUTO SI AKO HOVORIS ODMIETANA.TENTO SVET JE ASI CHORY KED NEDA ANI SANCU POTENCIALNE SIKOVNEMU ZAMESTNANCOVI.

odpovedam

Myslim, ze vela urobi rec tela a sebavedome vystupovanie. Zanechas na pohovore prijemny dojem a mozno sa potom nebudu tak zaoberat estetickou zalezitostou. Skus si nieco nastudovat, je o tom vela materialu. Nechapem, ako moze niekto potenicialneho zamestnanca posudzovat sposobom, aky opisujes. Nejde predsa o vyzor, ale pracovny vykon. No verim, ze to napokon vyjde :-)

sajfina

moja mama na jazvu používa contractubex a pomáha jej,nie je to síce zo dňa na deň,ale ide to...alebo nad vybrusovaním jazvy si nerozmýšľala??našej susede niečo také robili a ani nevidno tú jazvu

Nezamestnana

robila som na marketingovom oddeleni, ale napr. nerobi mi problem ani uctovnictvo, ovladam dva jazyky.
mimochodom nestretla som sa s tym sama.

ahaaha

To skutočne sa v dnešnom modernom svete ešte deje, že posudzujú človeka takto??
Ja na tvojom mieste ak by som šla na pohovor a ak by oni tú prácu dali niekomu menej kvalifikovanému, ukázala by som im, že poznám svoje práva a jednoducho ich zažalovala. Nemajú dôvod ťa diskriminovať!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si najst pracu? - Fórum - ZDRAVIE.sk