Neustala chut? ?

Príspevok v téme: Neustala chut? ?
ounilia.

Mam taku otazku, mozno trosku divnu, ale ide o to, ze som zacala premyslat ci som narmalna, tak sa pytam :)
S priatelom sme spolu 2roky a skoro tolko dlho spolu aj spavame. Od zaciatku ma pritahuje rovnako, stale sa mi to s nim velmi paci.. Len niekedy rozmyslam nad tym, ci je normalne ako casto po nom tuzim. Myslim na to vzdy ked sme spolu sami, niekedy aj ked sme medzi ludmi, rozmyslam kedy uz budeme sami aby sme to mohli robit.
A aj popri tom, ze spolu spavame celkom casto, mam na to chut este aj ked som sama. A ustami by som mu to dokazala robit kazdy den, teda ak nenamieta tak to tak aj robim. Len uz neviem ci je to normalne, pretoze myslim na sex 10x tolko co on. Nikdy s tym nezacina on, pretoze na to nema ani prilezitost. A pritom vacsinou je to tak ze na to myslia viac oni nie?
Je to normalne? Niekedy si pripadam ako sibnuta, a obcas ma aj hneva ze mam na neho stale taku chut. Bola by som radsej keby po mne tuzil a musel on zacat aby ma dostal. Ale nikdy nevydrzim a zacnem ja :(

ounilia.

jej ak to som rada ze aj ine baby su take, uz som si myslela ze som divna :)

malickyy sudim podla toho ze vo vela vztahoch co poznam to chcel chlap skor ako baba, a ja som pred tymto mojim priatelom mala priatela vyse roka a nespala som s nim a on sa o to pokusal stale, a priatelov kamos o nicom inom ako o babach nerozprava preto som si to tak myslela. ale mozno sa mylim :)

malickyy

kto ti povedal ze chlapi na to myslia viac ako zeny? blbost..

zato ze zena neda najavo ze chce sex, neznamena ze na to nemysli..

alzbee

Cim viac clovek ma, tym viac chce:))...pozri, kym to tvojmu priatelovi nevadi, ze si taka zhava, tak myslim, ze krotit sa nemusis:) tes sa, ze vasa vasen neuticha, lebo mnohe pary riesia prave opacny problem...