Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

polystyren / suchar

sob rudolf

100g obyčajného chleba má menej kalórií, ako 100g suchárov, alebo polystyrénu... logicky, pretože "bežný" chlieb obsahuje podstatne viac vody a tá je značne nízkokalorická btw. Skôr treba hľadieť na obsah vlákniny, milých malých zdraviu pospešných semienok atď. A brať či už chlieb, sucháre, polystyrény a čokoľvek tohoto typu viac ako prílohu, len časť jedla, nie hlavný chod.

jaanik

nie vsetko dietne je nizkokaloricke... 100g obycajneho chleba ma menej kalorii, ako 100g sucharov, alebo polystyrenu... ale co sa tyka toho co je zdravsie, tak su to celozrnne a viacrznne veci... ale zas ked zjes napr. 4 platky polystyrenu na ranajky s niecim, tak je to urcite zdravsie a menej kalorickejsie ako obycajny chleba z bielej muky... ale klasickym sucharom by som sa vyhybala...

kukuricka

na tvojom miete by som jedla grahamove, ale v podstate by som to skor riesila striedanim, tak budes aspon obmienat nielen chute, ale aj prisun inych zivin, teda pomerov.
a tie polystereny maju svoje velke pozitivum, su ovela lahsie, takze ked si pripravis 2 polystereny, oklames trosku aj svoje oci, pretoze velakrat jeme viac len kvoli tomu ze zrak nam nevie odolat.
a tiez sa zamestnas aj tym ze musia sa dlsie kusat, ako taky chleba.

shellka

Prepac, tu poslednu vetu som si neprecitala :-)
Tie grahamove platky maju menej kalorii, ale na druhej strane su dost slane..

diankadia

ano viem ale ajtak potrebujem zistit (nakolko nemozem klasicky chlieb) ze ktore je "lepsie"
to ze chlieb je menej kaloricky mi moc nepomoze :) dakujem

shellka

V tych chlebikoch je koncentrovane viac kalorii ako v klasickom chlebe, preto ze je to dehydrovany vyrobok... Takze na redukcnu dietu asi nevhodny..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

polystyren / suchar - Fórum - ZDRAVIE.sk