Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som nervozna, ked sa s nim mam stretnut, neviem, preco?

Príspevok v téme: som nervozna, ked sa s nim mam stretnut, neviem, preco?
burlivacka

Ma strasne zaujima, ze preco, ked sa mam stretnut so svojim priatelom, som strasne nervozna, pritom on je mily, nekonfliktny? Da sa to prirovnat k stavu pred skuskou alebo navstevou zubara. Normalne chytim krce a beham na zachod aj 5 krat, ale iba 1 krat z toho aj nieco vyjde. Pritom ked sme spolu dlhsie, uz sa dokazem aj uvolnit. Len ked ideme jest, ja zjem sotva malu porciu, akoby som mala zovrety zaludok a k tomu sa stale cervenam, hoci nie sme na veceri. Potom doma spominam na to, ako nam bolo dobre, aj stale sa na neho tesim, ale hodinu pred stretnutim naberam stres a napatie. Preco som nervozna pred stretnutim s nim? Ved je to mila cinnost. Preco sa potom spravam, akoby som sa bala, jeho bala? Dakujem.

elka.

ježiši, tak toto mám aj ja. A to sme spolu už pol roka. Tiež sa snažím byť pekná a upravená...ale toto je asi psychického pôvodu. Ja mám už hodinu pred stretkom, triašku, búši mi srdce, stále chodím cikať... normálne si musím dať tabletky na upokojenie. Ja som toto mávala aj pred skúškami.

burlivacka

Ja mam 23, on 28. Mate pravdu, chcem pred nim vyzerat co najlepsie, ale casto sa mi kvoli tomu stane presny opak, ze nieco blbe poviem alebo zastresujem.

sign

no tak ti poviem,ze som zazivala to iste..presne.nemala som stresy ale bola som nervozna pred stretnutim ako keby som sa isla stretnut s niekym novym. a tiez sme sa poznali este aj predtym nez sme spolu zacali chodit. asi je to normalne neviem ze chces aby si vyzerala pre nim super skvelo atd sa nevies uvolnit. a kolko mate rokov?

burlivacka

Spolu sme len vyse mesiaca, ale my sa pozname uz 2 az 3 roky, ako kamarati nasich kamaratov. Preto to nechapem, co je to so mnou, nie je pre mna nejaky novy alebo neznamy?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som nervozna, ked sa s nim mam stretnut, neviem, preco? - Fórum - ZDRAVIE.sk