prasacia chripka

Príspevok v téme: prasacia chripka
majka__

v poslednej dobe je to nejaka rozsirena tema. co si o nej myslite? vraj ma na slovensku najviac vypuknut prave na jesen, lebo sa ochladi a tak prasacia chripka vypukne v celej svojej krase ako som pocula. ak bude moznost sa dat zaockovat (vraj budu vakciny len pre 1/5 obyvatelov), tak sa date zaockovat? lebo ja rozmyslam, ze asi ano (najprv vraj budu uprednostnovani zdravotnici a ludia z bezpecnostnych sluzieb ci ako, potom stari ludia, tehotne zeny, potom chronicky chori... no tie vakciny nevystacia). ako sa moze clovek branit? RNG, ak to citas, co odporucas?
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

karioll

tak tolkoto ****** na jednom mieste som uz dlho necital.ten co tu vypisoval o skodlivosti vakcin,keby taky nazor mali aj tvoji rodicia,a nezaockovali ta uz by si tu nevypisoval.prasacia chripka je specificka v tom,ze napada d o l n e dychacie cesty,na rozdiel od beznej.cize sa velmi lahko vyvinie bakterialna infekcia,ktora napr.sposobi zapal pluc na ktory zomries.a ako tak sledujem ludi,nespoliehal by som sa na imunitu.kolko z vas si berie rozky v obchode holymi rukami,umyva si ruky po pouziti wc,pred jedlom a pod,kolki holymi rukami jete.kolki kaslu a kychaju do svojho okolia?ludia s chronickymi ochoreniami sa musia dat zaockovat preto,lebo maju miernejsi priebeh chripky a mozu velmi lahko zomriet na zhorsenie zakladneho ochorenia(astma,hypertenzia,cukrovka,onkologicky a pod.)po 1.svetovej vojne nezomierali na chripku ako taku,ale na nasledne bakterialne infekcie,kedze ako vsetci vieme fleming az v 1929 vynasiel penicilin

eo

Prasacia chripka
Minuly tyzden som mala 2 zakaznicky ktorych deti dostali tuto chripku.V diskusii bolo uvedene ze ockovanie je velmi nebezpecne ,
Moj lekar Dr Kenneth Johnson ktory navrhol pocetné individuálne a verejné zdravotné programy pre pacientov a lekárom po celom svete.

Medzinárodne uznavany ako liecitel, vedec, spisovatel, ucitel a pedagóg Dr Johnson je velmi vyhladávany v odbornych školach , spolkoch , zdravotnych starostlivosti lekárov, a pacientov na celom svete.
Odporuca Bio Oregannovy Olej niekolko krat denne na udrzbu a podporu imunitneho systemu.

bublik

suhlasim s rng a proti. rozpravala som sa o tom s ludmi a ich reakcie boli neuveritelne, na otazku ci nie je lepsie posilnit si imunitu som dostala odpoved: ale vraj ta chripka napada prave zdravych so silnou imunitou..., ked som sa spytala preco maju ockovat ludi od 19 do 50 ked bezne na chripku zomieraju najmy strai a deti - lebo vraj tato chripka napada prave tych silnych... podla mna je to absurdne, povedala by som smiesne, keby to nebolo az prilis seriozne, najma co sa tyka zneuzivania situacie na potlacanie zakladnych ludskych prav, manipulaciu mas a popritom vsetkom ako bonus aj vyhodny obchod...

malaalam

mozem ti povedat, ze nie som prezleceny "proti" :D mam svoju uroven...
nepotrebujem ti tu dokazovat, pohladaj si na webe, len som chcela povedat ze tu neurazaj ludi co maju na svet iny nazor...

malaalam

farmaceutka, hovori tebe niekto ze mas nejaku psychozu?? nie, tak ty sa tu nehraj na Freuda a nedavaj tu ludom diagnozy...
Osobne si myslim, ze asi nevies vela o svete ak si myslis, ze v nom nie su velmi silne organizacie, ktore ovplyvnuju ovela vacsie veci ako si myslis... Necudovala by som sa keby vakcina proti tejto chripke vznikla v den, ked vznikla aj ta samotna chripka a na tom istom mieste...Otvor oci...

farmaceutka1

Napriklad spanielska chripka na zaciatku minuleho storocia vznikla tiez prirodzenou cestou a nikto nemoze tvrdit, ze bola "umelo" vyrobena, nakolko vtedy neexistovalo potrebne vybavenie ani vedomosti, ved ani struktura nukleovych kyselin nebola znama a dokonca sa nevedelo, naco mozu nukleove kyseliny v bunke sluzit.
Najprv si treba nastudovat ZAKLADY molekularnej biologie a virologie a POTOM rozsirovat svoje prazvlastne teorie.
Inac sa dotycny clovek stane len smiesnym saskom v ociach tych, co tie zaklady ovladaju.