Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si odfarbiť vlasy na tmavohnedo.

Príspevok v téme: Chcem si odfarbiť vlasy na tmavohnedo.
anonymkaaa

Veľmi túžim po tmavohnedej farbe.

Asi takejto.

img19.myimg.de

Nechcem ísť ku kaderníčke, ani si kupovať klasickú farbu. To by som si buď musela dať odfarbiť vlasy, čo by mi ich dosť poškodilo, alebo si ich furt farbiť kvôli odrastkom. Chcem nejaký farbiaci šampón, alebo hennu.

Mám svetlohnedé, husté, pevné, vlnité vlasy, sú mastného typu, každý druhý deň si ich umývam, ale sú aj suché, ale to zo žehlenia, odkedy mám postupku sú vlnité, predtým som ich mala rovné. Píšem to len kvôli tomu, že vraj od typu vlasov závisí ako farba chytí.

Zatiaľ poznám len farbiaci šampón Palette, ale na ten som zväčša čítala zlé názory. Henna nemá silné farbiace účinky a myslím, že by som z toho mala fľakaté vlasy. Vedeli by ste mi poradiť niečo iné? Iný farbiaci šampón? Alebo sa možno mylne domnievam o henne?

Ja mám strach, že mi vypadajú vlasy. Známa mala husté vlasy a teraz ich má riedke kvôli farbeniu, ale kamoška si farbí tri roky a má stále krásne vlasy.

barbiegirl

Je to krásna tmavohneda farba,alebo čokoládová.Na tvoje svetle vlasy ti perfektne sadne,nemusiš sa báť.Vyber si odtien,podla obrázku na krabičke,najlepšie niektorú Loreal.Kúp si,ale farbu,šampon sa vymyva a niči vlasy ešte viac.
A vóbec sa neboj,že by ti mohli vypadať vlasy,to sú take rečičky....teraz už sú farby kvalitné a šetrné.Farba vlas obalý,bude pekne lesklý.

anonymkaaa

fluffy

Tak fajn. :) Vravím, že sa možno mylne domnievam. :P A poznáš niekoho so svetlými vlasmi, kto si ich farbil tmavou hennou? Vieš chcela by som konkrétnu skúsenosť niekoho. Na nete som zatiaľ videla len obrázky, kde si dávali hennu podobnej farby ako pôvodna. Idem hľadať ďalej.

A ona aj vysušuje? Ja som myslela, že práve vyživuje..

A žehlením sa asi dostane ľahšie dole z vlasov, nie?

fluffy

hnedá henna by ti mohla chytiť. poprípade ju zmiešať s trochou čiernej. nemáš mať po nej prečo flakaté vlasy. a je to prírodná farba takže neškodí a navyše trochu vysušuje

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.