čo sa hodí k modrým nohaviciam??

m-anna

raz som taketo nohavice videla jednej s cervenym tielkom (jednoduchym) a cervene topanky mala. vyzeralo to pekne. pre mna su uz tieto nohavice dost vystredne:o)

lyzicka

vies, ze aj hneda by k tomu mohla ist, alebo skor taka bezova? biela, cierna, siva, strieborna, ale takisto aj svetlomodra, aby tam bol kontrast alebo tmavomodra... no ja si myslim, ze nemas problem, mas siroku skalu farieb, ktore mozes nosit k tymto nohaviciam... aj jednoduche tricka v uz spominanych odtienoch s napismi, obrazkami by mohli byt fajn...

m-anna

aj by som sem dala foto, ale neviem, aka stranka je na to, aby som tam mohla vlozit tu foto..
no ale to su take elasticke rifle a taka uplne jasna modra..
a mozno nic nepokazim ani ciernym trickom s nejakym napisom asi...
aky mam rada styl? no svoj nemam ziadny..ale nemam rada velmi extravaganciu

lyzicka

ale ked su to rifle, tak to sa az tak neberie ako farba, to sa berie ako taka - hneda, bezova, siva, cierna, biela, "riflova"...., ku ktorym ide vsetko... no ale neviem, keby som tie nohavice videla, tak skor by som si vedela predstavit, co by k nim islo

zuzic

je to tiez podla tvojho vkusu ze aky si typ, ci mas radsej romanticke zladenie alebo take co uputava...ale ja by som najradsej ladila do biela, pripadne nejaky pekny napis no ale mas zatial aspon tu bluzku aj to je niecco:)