Preventívna prehliadka v 13 a očkovanie

lamer

DOBRI DEN CHEL BI SOM SA OPITAT ŽE ČI MA ČAKA V 13 NIEJAKA KONTROLA LEBO UZ MAM 13 A AK HEJ TAK CO BI MI MALI ROBIT ?? ZA ODPOVED VOPRED DAKUJEM

Tinka a Kiku

Ahojte chcela by som vediet ja s moju kamosku ci s a na 13 rocnej budu na nas rodicia pozerat..mame sa na to priprait..a este jedna otazka budu s anam pozerat no viete kam...mame sa oholit

Michal1997

Ja idem dnes takze neviem ale dufam ze to bude v pohode tlak vaha citanie brucho a chrbtica a ockovanie su iste ale inak neviem.

fdsgdghd

no ja ked som mal 13 rokov tak na nete som sa dočítal že v 15 a 17 rokoch sa budu kontrolovat pohlavne orgány dovtedy som o takom nepočul nikdy mi to doktor nerobil až ked som to prečítal na nete tak som sa stále bál že mi nanho bude kukat a uz mam 17 vo štvrtok 13.5.2010 som bol na preventívke a nič mi nerobil odvažili ma odmerali výšku zmerali krvny tlak tak som šiel k doktorovi povedal mi že sa mam vyzliecť do pol pása to ako vždy pozrel mi na chrbticu tak mi povedal aby som si ľahol na posteľ prehmatal mi brucho tak som si obliekol tričko sadol som si na posteľ sestrička doniesla striekačku a ihlu doktor mi odobral krv a šiel som preč takže si myslim že sa nemusis ničoho báť

lalala123456

tak ja som bol tiez na preventivnej a uplne pohode injekcia sa dala zniest ale potom mi kontrolovala semeniky ale tiez som prezil