Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapácha mi z ust, čo s tým?

- mira

Kyseliny v žalúdku slúžia na trávenie bielkovín. ak ich prijímaš nadbytok, hlavne mliečneho kazeinu, môže sa prejaviť chýbajúca kyselina. Riešením ale nie je dodávať kyselinu, pretože riskuješ prekyselenie. Lepšie je znížiť množstvo bielkovín, vylúčiť mlieko a mliečne výrobky.
Prekyselenie spôsobuje že sa netrávi potrava v tenkom čreve a tam dochádza k ďalšiemu hnitiu, pretože acidofilné baktérie potrebujú zásadité pH.

RNG

zapachanie znamena rozklad, Rozklad moze byt v ustach alebo v zaludku.
V ustach treba lepsie si cistit zuby, jazuk a dezinfikovat usta(peroxid, strieborna voda, citricidalovy roztok akebo aspon komercne antibakterialne vuplachy. Rozklad v zaludku moze nastat len pri nedostatku zaludocnych kyselin.
Zaludocne kyseliny su silny konzervacny prostriedok a nedovolia hnilobnym a kvasnym kulturam v zaludku pracovat.
Tj treba urobit presny opak, co tu hovori "odbornik" karioll v sulade s velkou vacsinou lekarov, nie znizit, ale zvysit obsah kyselin v zaludku. um sa vybiju v zaludku hnilobne a kvasne bakterie a dokladne sa natravi jedlo, ktore sa moze potom zacat v tenkom creve absorbovat.
Inac je travenie poskodene a absorbcia zivin tak isto, na co telo po case skaredo doplati.
Koncim aj tu, kto chce najst este nejaky cas moje nazory, vlastne nazory malej skupiny lekarov, ktorych rozdielny pristup som si osvojil, moze ma najst na -odkaz odstránený-
Je to forum vedene mojim priaznivcom co som mu pomohol a ten nedopusti aby ma tam spoza bucka napadali a urazali, ako na tomto fore sa stalo viacerym zvykom.

karioll

moze ist a vo vacsine pripadov ide o pootvoreny pozerak,tzv.reflux.treba vysetrenie gastroenterologom,lieci sa to inhibitorom protonovej pumpy,napr.helicid,nexium,omeprazol

enalisa

roman08

takze nemam to acidko a tie biele jogurty jest?praveze som citala v Pravde taky clanok o zapachu z ust a bola tam rada,ze dva krat denne nasypat do bieleho jogurtu probotikum a po vycisteni zubov to zjest,tak teraz neviem...

roman08

enalisa kyslomliecne ano mlieko ti len zatazuje zaludok je pren tazko stravitelne.ja osobne si myslim ze prave mlieko mi pokazilo travenie kedysi som na nom prakticky zil.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapácha mi z ust, čo s tým? - Fórum - ZDRAVIE.sk