prizivnik???

Príspevok v téme: prizivnik???
maminaxxs

ahojte..zila som nejaky cas s priatelom v spolocnej domacnosti. Z predaja bytu mal peniaze, vsetko vsak preflakal s kamaratmi. Vyklul sa z neho alkoholik a narkoman.Z toho dovodu som sa snim rozisla, ale nadalej za mnou chodi a stale si poziciava peniaze, berie mi stravne listky, popripade si pozicia telefon, lebo potrebuje niekam zavolat...prekaza mi to, pretoze mam male dieta a pripada mi to ako vyuzivanie, ale ked odmietnem, tak mi hadze na oci, ze on ked mal peniaze, tak aj ja som ich \\\\\\\"minala\\\\\\\" a ze zivil mojho \\\\\\\"pankharta\\\\\\\"..ano, je to pravda, bola som v tom case na materskej, teraz pracujem, zijem s dietatom sama a mam minimalny plat a v podstate zivim aj neho..nikde nepracuje a ani nikde pracovat nechce..prenho je praca pod 500Eur \\\\\\\"podradna\\\\\\\", stale sa len flaka a potuluje...co robit??..stale mam pocit, ze on pomohol vtedy mne, mala by som aj ja jemu..ale uz to hranici s vyuzivacnostou...

maminaxxs

nechapem?.....ja som sa snim dala dohromady az po dvoch rokoch "spoznavania"..ale vsetko vyslo najavo az ked som snim zacala zit...to som dopredu nemala sancu odhadnut, ani vidiet to...nie som ziadna lacna neviem co...

darika

Maminaxxs
Tazko je radit,ked sa clovek dostane do takej situacie,tak je sam prekvapeny,kolko dokaze zniest.Ma on este stale kluc od tvojho bytu?Ak ma,co tak vymenit zamok a neotvorit?Ved isto mas kukatko.Aj ked bude vediet,ze si doma a neotvoris,nemoze ti nic.A ak by robil zlobu,vtedy zavolat policiu.Aj ked neurobia nic,ale moze pomoct bu bu bu.
Dalej,nemas niekoho z rodiny,brat,bratanec,kamarat,ktory by pomohol?Niekedy staci trosku silnejsi chlap,aby vysvetlil.

maminaxxs

...minula dosiel zamnou pred zaverecnou a zabranil mi ist domov...drzal ma tam do polnoci, zobral mi mobil, aj veci...ked som to ohlasila este v tu noc na policii..vyzeralo to slubne..lenze moj "tryznitel" ma ocka pravnika a skoncili sme na priestupkovom konani...

nechapem?

ramirka / tiez som sama z dietatom, aj ja som spoznala roznych muzov, no mudra zena spozna, s kym ma tu cest. nie som naivna, aby som hned lahla do postele s niekym, koho vlastne ani nepoznam. kazdeho si treba najprv otestovat, aj napriek tomu, ze ma peniaze! radsej mat menej penazi a byt sama, ako s debilom.

malaalam

skus zavlolat na nejaku linku pre "domace nasilie", sice to nie je zrovna to iste,ale mozu ti pomoct, poradia ti ako mas postupovat...

maminaxxs

..ja snim uz davno nezijem...mam tu smolu, ze byva oproti v cinziaku a mam take zamestnanie, kde som cely den sama a teoreticky tam moze kedykolvek prist ...policia ma chranit nebude..najprv ma musi asi "zabit" , aby mohli nieco podniknut..

ramirka

no ja by som len k poslednym dvom prispevkom ...ze je to velmi jednoduche povedat posli ho do prdele to sa da v pripade ak sa clovek nemusi bat o svoj zivot...ale ak je to clovek nebezpecny verte ze to take jednoduche nie je...

nechapem?

cim skor ho poslat do prdele!!! a tebe, ako matke sa aj divim, ze zivis prizivnika, na take zeny mam svoj nazor

ramirka

anemas mozno odist na cas byvat niekam inam??? napr k rodicom alebo tak...lebo je to naozaj dost nebezpecna situacia a sama od seba sa len tak nezlepsi teda ze sa ho len tak nezbavis...bolo by dobre keby nemal na teba kontakt a naozaj aspon na cas sa presunula inde..da sa to?