prizivnik???

Príspevok v téme: prizivnik???
maminaxxs

ahojte..zila som nejaky cas s priatelom v spolocnej domacnosti. Z predaja bytu mal peniaze, vsetko vsak preflakal s kamaratmi. Vyklul sa z neho alkoholik a narkoman.Z toho dovodu som sa snim rozisla, ale nadalej za mnou chodi a stale si poziciava peniaze, berie mi stravne listky, popripade si pozicia telefon, lebo potrebuje niekam zavolat...prekaza mi to, pretoze mam male dieta a pripada mi to ako vyuzivanie, ale ked odmietnem, tak mi hadze na oci, ze on ked mal peniaze, tak aj ja som ich \\\\\\\"minala\\\\\\\" a ze zivil mojho \\\\\\\"pankharta\\\\\\\"..ano, je to pravda, bola som v tom case na materskej, teraz pracujem, zijem s dietatom sama a mam minimalny plat a v podstate zivim aj neho..nikde nepracuje a ani nikde pracovat nechce..prenho je praca pod 500Eur \\\\\\\"podradna\\\\\\\", stale sa len flaka a potuluje...co robit??..stale mam pocit, ze on pomohol vtedy mne, mala by som aj ja jemu..ale uz to hranici s vyuzivacnostou...

maminaxxs

..myslim, ze si to pochopila uplne presne a ani som to nemusela napisat...ja to agresivny psychopat, ktory pod vplyvom alkoholu a drog je schopny asi aj zabit..neraz som bola pod nasilnym tlakom a v strachu...
...podala som aj niekolko trestnych oznameni, ale tym som si len priliala olej do ohna, pretoze to kvalifikovali ako "priestupky"...
...pokial snim vychadzam "priatelsky"..tak je kludny a da mi pokoj..ked odopieram nieco..vyhraza sa a ja to proste zlozite...

ramirka

no ked mu budes robit ustupky tak bude za tebou lozit a otravovat ta donekonecna lebo vie ze ty mu vzdy "pomozes"...viem ze je to urcite tazka situacia ked ty s nim uz nic nechces mat a este k tomu mas male dieta...mohol by ta nejak ohrozovat? ale urcite to musis zatrhnut lebo to bude pokracovat neustale...najhorsie je ze vie kde byvas ..zmneit cislo a taketo je to najmenej len keby sa dalo aj pestahovat...