Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mozu zistit adresu facebooku?

lost

4ever-hackin

To je IP serveru LOL :D
Admini mozu ale nemusia mat rovnaku IP, skor nemaju, pretoze tomu nechapem..
ja mam cca 12 IP adries naraz, ale na svojich strnakach a nie na kolene (i ked by som ich mohol mat ale nacoo)

ale hentu stranku neodporucam navstivit, ktovie co tma je, a wannabehacker ktory pouziva freewebsite a ani nevie nic o povode slova "heker" - na ucely co si spominal sluzi viacmenej ine slovo, ale to ti uz neprezradim :P

4ever-hackin

ja a hekersky klan z celeho slovenska
sa snažíme heknuť na všeliake stranky ale už som vam moc prezradil!!!!!!
IP feceboooku je???????????????????????????
69.63.184.142
69.63.187.17
69.63.187.19
69.63.181.11
69.63.181.12
Proste nejaka sto ho to su ip adminov
faceboku.
potporit ale pridat sa do hekerskeho
klanu sa mozete na stanke"www.4ever-hacking.717.cz oki tešime sa!!!!!!!!!!!:D

lost

davide, ak myslis tu chybu, ktora ti IP adresu uzivatela posielala na email, tak to uz opravili..

Avsak.. zistit IP sa daaj inak, a to hlavne taktikou a vyuzivanim naivity uzivatela :)

[zruseny8]

podla mna sa to neda. ked sa niekomu stanes priatelom, tak vidi len to co mas v profile, co si vypisala v uvodnom kroku ked si sa registrovala, dalej moze vidiet tvoje albumy, fotky, vysledky quizov, a statusy co pises :D tak isto mozes si s nim pisat dole na "mini"chate alebo posielat spravy. viac moznosti uz asi nie je

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mozu zistit adresu facebooku? - Fórum - ZDRAVIE.sk