Help me cem vediet nestranný názor

Ivka141

usiko
Ale coma povedat doktorke??
Nik by nepovedal že mamanorexiu alebo bulimiu ved som tucna takzemi ani neuveria

Ivka141

pipinocka

ach asik si pomyslis že som uplnne vysinuta noako si spominule nieco so smrtov to uz cem aj ja.
Kazdeho stracam preto aka som:-( Nielen priatela ale komosky kamosov rodinu vsetkych. A kruzok ano ked vidim tie stihle nadherbne baby hned ma napadne že ja taka nikdy nebudem. A aku cast tela mam na sebe rada žiadnu som proste jedna velka prisery

usiko

ivka, pises, ze prides o niekoho, na kom ti zalezi...mas pravdu, prides samu seba, ak sa neznormalizujes...iba malo ludom sa podari z anorexie abulimie dostat bez lekara a liekov, takze to prosim zastav uz teraz...

pipinocka

joj ivka to mi je luto ale netrap sa preto tam vonku na teba niekto caka...verim ti ze by si najadsej so svojho tela usla kolko krat som mala ja taku tuzbu a neskor uz byt aj mrtva....aby sa to vsetko skoncilo.... s tym ze ludia ta vidia ako tucnu nie je pravda tak vidis ty samu seba pretoze si o tom presvedcena skus si dnes rano pred spanim napisat casti tela ktore mas na sebe rada ako oci pery nos usi ruky brucho.... a tie ktore neznasat( v tvojej hlava ) a potom sa pozri na tie veci ktore nemas rada dajme tomu napr. prsia... a kazde rano a vecer si hovor ake su pekne... az kym ich nebudes mat skutocne rada a zacni s dalsoui castou... tak sa naucis mat rada samu seba je to tazke ale ucinne ... najdi si nejaky kruzok alebo nieco aby si nemysllea na jedlo ako kamosky plaz proste nejaku cinnost... a nie si tucna si pekne dievca ktore len vytocilo so svojej cesty ktoru opat najde verim tomu a ver aj ty

Ivka141

pipinocka

no vies len to je trosku inac mi spolu niesme ako si sa to skoncilo:-(
A nielen odneho ale vsetkych si stale vypocujem že som cvok že nejem že ece raz tikuj a povieme ti otcovy a podobne nik nechaoe že sa neznasam pre to ako vyzeram najradsej by som usla so svojho tela:-(

pipinocka

no tak beriem spat ja som myslela ze jes a vracias teraz si napisala ze nejes... a ivka to ti vazne povedal??? tak vies on si mysli ze to je take lahke prestat preto mu to musis vysvetlit a poprosit ho o pomoc ale nie pomoc" este raz tak ma neuvidis" ale o skutocnu pomoc

Ivka141

Awojky ludkovia dakujem za rady.
No nevem sa na seba pozerat:-( ach ked idu ludia po uulici isto simysluia že ake tucne prasa...
Priznam sa trochu sa aj bojim že to že nejem mi moze ubliziť ale tak strasne prevnilo sa citim ked jem:-(
A to k tomu priatelovy u nas to bolo asik takto že ak ece raz budem tikovat uz ho viacej neuvidim...

lienockaTT

blbost
aj anorekticky aj bulimicky vracaju :) to je len laicky povedane "ak vracias si bulimicka ak nie si anorekticka - hlupost"
poznam niekolko anorekticiek ktore (napr) po vypoti poharu mlieka maju vycitky z prejedenia a vyvratia to - TOTO NIE JE BULIMIA, bulimia je skutocne prejedanie, nie iba dojem z prejedenia :) aj tie co jedia vatu maju pocit ze to prehnali a musi to ist von, takze pozor na pojmy
ano mas nabeh na anorexiu, ak sa aj prejedas tak nabeh na bulimiu
daj si pozor aby si nevhupla tiez to kolotoca z ktoreho tazko von :(