Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bojim sa strasne tehotenstva

Príspevok v téme: bojim sa strasne tehotenstva
pipinocka

mam 18 rokov a moj priatel 22 .. mame uz pohlavny vstyk ale nie je to ono pretoze ja mam strasny strach .....pouzivame pharmatex s kondomom a aj prrusovanou sulozou ak si myslite ze s toho skoro nic nemamme mate pravdu ... co mam robit aby som sa tak moc nebala... chcem si uz niekedy uz konecne riadne uzit... antikoncepciu mi priatel nedovoli a asi ani ja

Heinz-klátil

lol, píšeš tu že používate gumu + pharmatex a ešte prerušovanú súlož.
Nemáš sa čoho báť veď si viac v bezpečí než v nejakom zabezpečenom dome z dvanástimi zámkami na dverách + zamínované okná a... a tak ďaľej...
Podla mna je to dost bezpecne a dovolil by som si tvdit ze je to 100%-ná ochrana
ved ty si ako antivírus :D :D viacej ochrán, viac bezpečia neviem čoho sa bojíš.
Podla mna stačia aj 2 ochrany s týchto kombinácií.
Ale ked sa stále bojíš tak si ešte zabezpeč bodygárdov nech nepriatelske spermia ničia, lámu im väzy, ruky, nohy, prsty, rebrá, vypíchujú oči, lejú na nich vriaci olej...
Ty si STALINGRAD nedobitné mesto žiadny nemec sa tam nedostane v tvojom prípade (spermia).
Síce bol dobitý ale s veľkými stratami tak sa neboj! :D :D

Heinz-klátil

Môžeš mi vysvetliť čo je to pohlavný vstyk? :D :D
Akurát som pil malinofku keď som to čítal a div mi nevyšla z otvoru nosného :D :D

Airiana

hm zaujimave,lebo ja mam tiez 18 a s priatelom,by sme chceli zanedlho aj sex a moja volba ohladne antikoncepcie je asi tiez taka aku mate vy, proste ze kondom + pharmatex + prerusovana suloz, precitala som si o tom strasne vela,ci uz na nete rozne fora,alebo v odbornej literature, vsade sa uvadza ze takato kombinacia je velmi spolahliva a z logickeho hladiska mi to teda tiez vychadza ...otazne vsak je ze to neviem ako bude vypadat v praktickej casti :) urcite mi nebude vsetko jedno,lebo si nemozem dovolit otehotniet,ale tak myslim ze je to spolahliva ochrana a ked tomu uveris aj ty myslim ze si uzijes aj milovanie
co sa tyka HAK to absolutne odmietam,dost som sa o tom napocuvala,to nezoberem
prajem vela stastia :)

babenka88

ja mám presne taky isty problem...naše milovanie prebehne v poriadku, len ja mam tiež stale zly pocit co ak sa nieco zle stalo, co ak som tehotna... ja som tiez dostala vela rad od kamaratok, a su to len zbytocne stresy. ked je kondom a aj pharmatex tak si myslim ze sa nieje coho bat:) drzim palce a neboj chce to len cas:)

pipinocka

seks... je mi to jedno taky cervik ako si ty ma nenastve.. ak to chces... no janka my sme rok zili len na orale.. a obcas len sex teraz uz chceme ho mat castejsie ...lenze s mojim priatelom som len raz do mesiaca na tyzden tak len vtedy... ale uz o 3 mesiace ma prist na pol roka domov

seks

pipinocka! na to, aby človek ovládal základy gramatiky 1.stupňa ZŠ nemusí byť až, až vzdelaný. Prajem pekný deň :D

jankake

a ako dlho uz zijete intimne ak sa mozem spytat, lebo skor az po polroku sa budes schopna uplne uvolnit, ci s alebo bez kondomu a vsetkeho

pipinocka

neboj sa seks dik za opravu ...esteze ta mam bez teba by som na to nikdy neprisla ... hlavne ze ty si az az vzdelany

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bojim sa strasne tehotenstva - Fórum - ZDRAVIE.sk