co ak umirie milovani clovek?

bodocka

Sisa777
Ahoj Siska.Ach no ani slov nemam na to co sa deje s tvojim priatelom:( viem si predstavit ake je to hrozne. Aj ja som dnes nejak vedla, mojmu priatelovi predvcerom tiez moc nechybalo aby neprisiel o zivot.. Neviem co by som robila:(( Musi to byt hrozne ked sa takt trapite ale nejak by sa mal vzopriet a verit ze sa moze vyliecit.Knizku Miluj svoj zivot poznam tiez.. Mal by si nieco o tom precitat. Si pisala ze on nema zaujem ale nestoji mu to zato, aby sa pokusil z toho dostat?? Asi je velmi zatrpknuty.. A tu sa rady tazko davaju..Ale predsa len liecbu by mal prijat, ved to stoji za to.

maciatkomale

vlastne vzdy to je potrebne, ale poznam ludi, co sa liecia len liekmi, tj chemoterapeutikami. inak dnes su vseliake sposoby. napr. v reflexe bolo aj o liecbe "elektrosokmi". Teraz nepisem o elektr. sokoch,ktore sa davaju pri depresii. Ale zistli, ze to ma aj ucinok na nador a tepelne ho nici, pricom je menej vedl.ucinkov, nezabijaju sa aj zdrave bunky.

maciatkomale

a preco odmieta liecbu? niekedy je to potrebne, preco to vzdal dopredu? len odvahu, skus si s nim o tom pohovorit.

ShaulaThalit

Zmierit sa s tym, ze smrt je sucastou nasho zivota.... aj smrt si musime zasluzit!
Hlavne si neklad otazky preco sa to stalo prave jemu a tebe, preco preco preco... zober to tak ako to je. Cas vylieci.

Sisa777

dakujem za rady ale vite prenho tato tema je tabu. Nechce o tom hovorit iba sem tam pretohodi že o pol roko mi uz bez neho bude lepsie a uprimne ak to takto pojde dalej asik sa zbláznim:-(

ripka

nech si skusi precitat knihu Miluj svoj zivot, autorka vysvetluje urcity pristup k zivotu a k sebe samemu, pomocou ktoreho si vyliecila rakovinu, ked jej ostavalo uz len cca pol roka zivota, a to sa podarilo aj inym ludom. Nic tym nepokazi.

lyzicka

mna ide rozhodit s takych kecov, ze "vsetko co sa deje, ma nejaky zmysel" a take debiliny, ze "to je osud!!!" to je blud! nech sa nevzdava!!!! a nech sa lieci

happi

sisa, nezda sa mi to trapne. Ja som taka, ze som to s nikym neriesila a dusila som to v sebe.
O aky typ rakoviny sa jedna? V akej nemocnici sa lieci?

Sisa777

happi
awojky dakujem za radu. ale tvoj byvali aspon mal nadej a ten moj ju nema:-(
Viem asikksa tii to zda trapne ze tu pisemale neviem uz co mam robit priatelov a rodinu s tym uz otravovat nechcem...:-(