bolest pri vylucovani mocu

Príspevok v téme: bolest pri vylucovani mocu
Lucia...

dobry den,

mam 16 rokov a uz tyzden ma trapi bolest pri vylucovani mocu. boli ma to len ak zadrziavam moc ale najviac ma to boli pri dokoncovani potreby.. neviem ako to presne opisat :) nie je to ani bolest skor by som to popisala ako palenie. kedze som na chate a pridem domov az o dva tyzdne chcela by som sa spytat ci by sa to dalo liecit doma. Dakujem
Lucia

malicqa

zapal nieje ziadna sranda..raz sa prechladis a sa ti to vrati aj sto krat moja...taze teraz velky pozor..nikde nesadat na zem a ziadne hole krize,...lebo hned budes prechladena...je to krute ale je to tak...!!!!raz sa prechladis a staci malickost a si vtom zas....zeny maju problemy a je to takk couz!treba si davat pozor!!!!

malicqa

si normalna?mna zacalo palit pri moceni a nato som mala hned krce ...hned som utekala k lekarovi...este mam rozum..a liecim to nie???mala som zapal mocoveho mechura aj hnis v moci... este ze to nechytlio oblicky...cim skor to liec...je to neprijemne stale chodit niekde s mocom a do bazena nemozem ist ale cem byt zdrava tak to dodrzujem!!!a nemysli si ze urologicky caj ti vsetko vylieci!!!!!!!nevylieci!!zazenie bolest ale nic viac

karioll

moze to byt zapal mocoveho mechura,problem s oblickami,ja osobne by som nebol 2 tyzdne v takom stave na chate,nikdy nevies,co sa z toho pri nelieceni moze vyvinut

usiko

a vobec, ak rodicom vadi, ze brusnice su drahe, ktovie, kto by ti v pripade potreby daroval oblicku....morbidne, ale napadlo ma to......

delphia

brusnice su drahe....hm ..nemam slov

ak este pockas par dni, mozno budes mat za darmo all inclusive pobyt na urologii so zapalom obliciek. taka glomerulonefritida nie je ziadna sranda. tym, ze si zapal dolnych mocovych ciest neliecis, tak postupi vyssie na oblicky a nasledky mozu byt veeelmi neriaznive.

usiko

no a presne takto sa stava, ze ludia sa dostanu do zdravotnych problemov a nevedia preco....ved predsa urobili, co sa dalo....nie, neurobili, urobili pre to, len to, co oni uznali za vhodne......

lucia, ak ta to uz pali, je dost naivne si mysliet, ze urologicky caj vyzabija bakterie, ktore tam mas......na bakterie su antibiotika, ony same neodidu...ale prosim, kazdy ako chce...

prepac, len ma strasne rozculuje, ked si pomyslim, ake problemy mas a budete to riesit len cajom....proste keby som mala tu silu , moc, doniesla by som ti tam lekarku....

swistica

Lucia: mas uplne ,,uzasnych,, rodicov, omg ze brusnice su drahe .... Ved tak si ich vydup nech ti to donesu ked mas problemy, alebo mas nejake vreckove tak si to zaplat z toho...

Lucia...

Na chate som sama s babkou. Rodicia su este doma. Volala som im a donesu mi urologicky caj. Vraj brusnice ci ako sa to vola su drahe :) pridu az o dva dni ale ked uz som vydrzala tyzden tak dva dni su nic :) dufam ze ma to prejde co najskor lebo je to dost neprijemna vec :)

usiko

lucia, este nam povedz co urobis....odides a pojdes k lekarovi a vratis sa potom s liekmi na chatu alebo? zlatko, nenechaj to tak, lebo to moze mat vazne nasledky.....a my ti nechceme zle, len dobre....

zwedavus

Lucka, rado sa stalo:) vieš, takéto problémy aj mňa zvyknú hnevať, tak už som hľadala informácie všademožne:) určite zbehni k lekárke, dá ti lieky a uľaví sa ti:) a ako prevenciu kľudne píjavaj čistú brusnicovú šťavu alebo lieky, ktoré sú čisto prírodne a sú robené z výťažkov z brusníc:) a tiež nezabudni, teplo sa obliekaj;) samozrejme, teraz v lete je to iné, ale tiež sa treba vyvarovať privanom, sedeniam na studenej zemi a podobne:) a tiež v zime, žiadne holé kríže;)