Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pálenie a svrbenie na vonkaj.rodidlách

Príspevok v téme: Pálenie a svrbenie na vonkaj.rodidlách
jarunkaa

dobrý deň, prosím vás, chcem vás poprosiť o radu, som tehotná a už asi druhý deň ma trápi príšerne pálenie a svrbenie na vonkajších rodidlách
pohlavný styk som nemala 3 mesiace,,,takže predpokladám, že sa jedná o nejaký zápal, urologický čaj nemôžem, preto vás chcem poprosiť o radu, čo na také problémy zaberá
ďakujem

swistica

RIA55: prosim uz prestante predvadzat tieto anionove vlozky ako zazrak tisicrocia. Primarna funkcia tychto vloziek je taka ze sa pouzivaju pri inkontinencii lebo maju naozaj obrovsku saciu schopnost. Ale neprezentujte to prosim ako liek na vsetko. Mne dokonca jeden dealer este tvrdil ze maju aj omladzujuce ucinky. No hahaha. Skoda ze som sa nespytala ktoru cast tela omladzuju....

swistica

ked si tehotna tak sa rozhodne neliec sama, nikdy nevies ake to moze mat vedlajsie ucinky. Uz si davno mala byt u doktora

usiko

tak treba redpokladat, ze je to zapal, lebo s najvacsou pravdpodobnostou, skoro hraniciacou s istotou je to zapal......kupit si Candibene alebo Canesten krem a dostat myslim Candibene alebo Canesten tabletky do pozvy...s tym, ze opytat sa, ci je to chodne pre tehotne...ale malo by byt, lebo nelieceny zapal moze narobit u plodu asi dobru galibu...

takze neotalat a utekat ku gynekologovi....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pálenie a svrbenie na vonkaj.rodidlách - Fórum - ZDRAVIE.sk