Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prepichnutie usi

bejatrix1

Chcem sa opytat, mám 14 rokov a doma som si prepichla ucho pred 3 dnami, nebolelo to ale hnisá mi to. Ako som počula tak je to normálne ale ja sa chcem spytat ako dlho mi bude ucho este hnisat a cim si to mám potierat?
Vraveli mi ze Alpou, domácim alkoholom atd....
Dakujem

Carie

Lenka, asi je to normalne. Ja som tiez bola nie tak davno na prepichovani usi, prve dni to bolo ok, potom sa mi to zapalilo a bolo cervene a bolestive. Mne kazala to nie odopinat, ale obcas potocit a prvych par dni dezinfikovaz s alpou. Ja som to potom mala bolestive a bola som u zubara na RTG a tam mi kazali si dat dole nausnice. Tak som dala, ale potom som to nevedela dat naspat, lebo do toho podrazdeneho zapaleneho ucha to proste neslo a dost to bolelo. Tak som pockala 2 dni, ono sa to potom zas zahojilo a zas mi to tam islo dat a mala som to dalej. Skus s tym teraz, jak to mas zapalene moc nehybat, aby sa to ukludnilo.

Lenkaaaa

Mám 14..Poradte co najskor prosím ! ..pred 3 dnami som si prepichla ucho..trosku to bolelo ale inak pohodicka ako mi to prepichal ani to nebolelo ani som nevedela ze to mam....ani teraz ma to neboli,len ked sa toho dotknem... co mám robit?..mam cervene ucho a horuce..pritom ma to neboli vobec len ked sa otho dotknem..je to normalne?..inak ona mi kzala zo uvolnovat a pritahovat..ale mne sa to neda..ja ked sa dotkem tak to boli :(

severanka

Dadúúš: ona chce dať dcére (predpokladám bábätku) prepichnúť uši, čiže pochybujem že by si s ním šla do tatto & piercing salonu :D

Dadúúš

chod do tetovacieho studia x) mne tam prepichoval jeden ucho no na jeden strane mam 2 nausnice to len nastrelia a ja som sa najskor bala ze to bude boliet a on povedal ze nie nebude ze si sem chodia aj male babatka s mamickami a ked im to prepichne neboli to ale viacej som sa nepytala neviem ci to prestreli alebo ihlou x( ale mn to prestreloval...cize hladaj dvete ze tatto a piercing x)) a tam prepichnu x)) moje prepichnutie stalo 8 eur jedno a k tomu som dostala zadarmo teda chirurgisku nausnicu x))vyskusaj sa popytat a potom napis ako to dopadlo x)) dufam z esoom aspon trosku pomohla

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prepichnutie usi - Fórum - ZDRAVIE.sk