Dnešný večer :-)

Príspevok v téme: Dnešný večer :-)
PatrickTU

Čavte, dnes budem po 6 dňoch s frajerkou konečne spolu. Ide ku nám spať a chcem sa s ňou celý večer maznať a užívať si. Ale chcem niečo dobré, chutné na telo, čím by som si ju trošku natrel, intímne miesta tiež a tak ju olyzoval a dráždil a ona by to potom zlýzavala tiež s môjho...čo je take chutné? OKREM ŠLAHAČKY. :-)

poliewoocka

Patrick, to by som neriskla..je to strasne sladke a ako pise "nikto", raj pre kvasinky. Max. tu slahacku, ale aj tak...
neexistuje nejaky specialny ochuteny gel?

poliewoocka

Roztopena cokolada-ked sa pripravuje fondue:) vtedy ma idealnu teplotu,ktora telu neprekaza,ale este je tekuta..

alzbee

trosku mi to nejde do hlavy s tou roztopenou cokoladou...ved roztopena cokolada je prilis horuca na telo, nie? a keby clovek cakal, kym trosku vychladne, tak zacne tuhnut...teda aspon tak si to pamatam, ked som si robievala banany zaliate cokoladou :D ze kym vychladla, tak stuhla :D

poliewoocka

Bud tie sladkosti v tube ako pikao=kakaove, piknik=mliecne, jasienka=mliecne alebo topping na zmrzku v takom plastovom obale. Daj jej do pupka roztopenu cokoladu, na prsia slahacku a priprav misku s jahodami..namacaj kusky ovocia a krm seba a priatelku:)