Kto poradi lekara so skusenostami s liecbou bercoveho vredu?

RNG

Inac potravinove doplnky schvaluju na volny predaj lekarske komisie na to urcene a kriterium je to iste, ako pri potravinach, tj ze v odporucenych davkach potravinovy doplnok nesmie mat ZIADNE skodlive ucinky.

Takze akekolvek reci o skodlivosti potravinovych doplnkov su zamerne sirena loz.

V USA ked je co len odovodnene podozrenie skodlivosti( o to sa stara dokladne FDA), okamzite ho z trhu stiahnu a vyrobcov zablokuju, zavru im vyrobne, zhabaju majetok a sudia.
Preto su vyrobcovia zdruzeni do organizacie nnfa, ktora sa velmi stara o to, aby sa taka situacia nestala, lebo to by ociernilo cely doplnkovy priemysel.

Naproti tomu lieky mozu skodit, dokonca aj sposobit smrt. Kriterium na schvalenie liekov je ze musia byt viac uzitocne ako skodlive, statisticky.
Ale to neznamena, ze individualne nemozu byt niekomu nielen ze pomoct ale len skodit, tj mozu nepomoct vobec a poskodit vazne, vcitane smrti.

Preto si nemyslim, ze je problem rozhodnut sa medzi pouzitim ucinnych doplnkov pred predpisovymi liekami.
No a to som tu spachal podla vacsiny lekarov a farmaceutov velke "kacirstvo", za ktore si minimalne zasluzim upalenie, hahaha.
Tento fakt uz poznali mnohi ludia na vlastnej kozi, preto tak rastie popularita doplnkov a tym aj ich vyroba a spotreba.
Aj sami lekari, co ich nepredpisuju nikomu a hovoria proti nim, ich potajomke beru(podla statistiky az 90% lekarov berie doplnky v USA, a vyse 1/2 ostatneho obyvatelstva)

RNG

Nuz ja neviem, ak je "zakryvanie priznakov" vyliecenie z chorob, tak "zakryvam priznaky"
Napr som si viackrat vyliecil podhnisany kyvajuci sa zub iontoforezou striebra, stacilo 3 x 5 minut a bolest a zapal zmizli(tj nakaza bola vybita) a zub sa upevnil a je funkcny. Zubar mi na to poradil atb na preliecenie, drenaz a potom vytrhnutie toho zubu.
Nuz ja si ho radsej zachovam este dlhe roky , bez zapalov a pevne usadeny v okostici.
Ja totiz verim na udrzbu a regeneraciu a necakam, nez sa problemy vyvinu, ale spravnymi neskodnymi doplnkami potravin telo posilnim a vyhnem sa im.

lekvar

RNG: Doktori toho vedia vela, by si sa cudoval. Aky je rozdiel medzi potravinovym doplnkom a liekom? V LD50 ? :-) Ak musis neustale davat svojej rodine liky / potravinovy doplnky, tak ich neliecis ale iba udrzujes pri zivote. Je to zakryvanie priznakov, je to to iste co kritizujes u doktorov.

RNG

Lekvar, neviem ci si nechapavy alebo co, uz som tu x krat pisal, ze moje obchody na Slovensku som zavrel definitivne uz pred vyse 3 rokmi,a ziadne dpoplnky uz nepredavam nikde, tj nie som tu ziadny predajca doplnkov, len informator o nich, nic viac.
A robim to pre to, aby si ludia mohli vybrat, ci sa chcu liecit chemickymi liekmi, alebo adresovat zdravotne problemy roznymi neskodnymi potravinovymi doplnkami.
Lebo zialbohu drviva vacsina lekarov o tomto nema ani sajnu, lebo to nestudovala, cest vynimkam, lekarom od ktorych som sa to dozvedel aj ja cez ich periodika, co si predplacam, pripadne aj knihy a buletiny.
Mne a mojej rodine to pomaha velmi, tak som sa chcel s tym podelit aj s inymi krajanmi. Ale rozhodne tu nic netlacim na nikoho, je na kazdom osobne , pre co sa rozhodne a ktorych lekarov rady bude nasledovat.

mancuska

a ja nie som ziadny predajca lieciv ani nic podobne. iba som tu spomenula svoju skusenost. kto tomu neveri, jeho vec.

mancuska

neviem bohuzial na nu adresu ale ta pani ma internetovy obchod s liecivymi produktami a ja som u nej objednala perfektnu mast na bercove vredy mojej mamy. nadherne sa to zlepsilo, takze nas pani nesklamala. vola sa ingrid albrechtova, zial neviem ani ako sa vola ta jej stranka, len si pamatam, ze su to nejake produkty ohladne bylin a aromaterapie. snad sa ti to podari najst. treba jej asi zavolat a spytat sa ktory ten pripravok je presne na bercove vredy.

hirudoterapi

Videla som pána s bercovym vredom na bordovočiernych nohách , liečil sa vyše 25 rokov u kožného lekára. Po prvom podaní 2ks pijavice lekárskej do týždňa mal nohy normálnej farby, bez opuchu a prejavov zápalu a otvorená rana sa uzatvárala.
viacinfo na
www.pijavica-lekarska-na-domace-pouzitie.com

RNG

Zmes jemneho praskoveho cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek GSE zahoji aj bercove vredy a vyzivi oblast okolo nich.

Ivka 1

Myslis od firmy Forever Living Products ? Lebo sprayov z aloe je na trhu viac. Tak skus propolisovú tinktúru - propolis je potrebné rozpustiť v liehu.