Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

blond melir- vysledok!!

Príspevok v téme: blond melir- vysledok!!
hosana

caute, ja mam taky mensi problem a bola by som vam velmi vdacna keby ste mi odpovedali- idem si robit blond melir, mam tmave vlasy, ale na tych vlasoch mam vela farieb- myslim ciernu, fialovu a hnedu. je to take zvlastne. no a este mam aj odrastene svoje- asi 6 cm-svetle. tak sa chcem opytat tych ktori maju s melirom skusenosti, ze ci mi tento blond melir tiez chyti tak "farebne", cize tam kde som mala cierne vlasy tak tam chyti menej a na tu svetlejsiu cast chyti svetlejsie a podobne. ze ci mi to ten melir farebne nezjednoti..alebo ci budem na hlave milion blond odtienov. dakujem krasne.

kaviaren11

vela roznych faktorov to moze ovplivnit...napr.ci si melir robis blond farbou,blond melirom (original),alebo peroxidom...ale aj ten peroxid ti ,,nevytiahne farbu vsade rovnako,,tazko povedat aka je tvoja prirodna farba???pretoze ak si prirodna blondyna a farbene vlasy mas cierne tak ti odporucam urobit si najprv na farbene vlasy a odrasty o nejakych 10-15 minut neskor....ozvi sa ako si dopadla drzim prsty

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

blond melir- vysledok!! - Fórum - ZDRAVIE.sk